وبلاگ امرسون

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ وبلاگ امرسون خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

آینده از مد؟ برای فارغ التحصیلان ایالات متحده، این همه در مورد توسعه پایدار

برای اولین بار، CFDA ارائه یک نمایش از فارغ التحصیلان پنج مدرسه مد در ایالات متحده زیر یک سقف. تلقی CFDA مد آینده فارغ التحصیل نمایشگاه، این رویداد culls با هم استعداد بالا از دانشکده طراحی پارسونز، موسسه مد از فناوری، موسسه پرات، آکادمی دانشگاه هنر، و مدرسه طراحی رود آیلند در Center415 وسط شهر است. هر کدام از فارغ اخیر شده است با یک مربع کوچک از فضای آنها می توانند عرشه در طرح های خود را مجهز شده است. برخی، مانند اریک گلدبرگ پرات، بیش از همه برای یک تجربه همهجانبه کلاژ تخته خلق و خوی خود، دیگران برای یک را محجوب تر تصمیم گرفتند. تنظیمات شخصی به کنار، جمعی برخی از روندهای غیر قابل انکار در مورد آینده از مد نشان داد.

بزرگترین غذای آماده است که طراحان جوان در مورد پایداری-بسیار نگران، در واقع نگران هستند. اکثریت قریب به اتفاق فارغ التحصیلان مجموعه های خود از مواد upcycled هایی را از تغییر کاربری ژاکت جو تازه (Panisa Busayanont پارسونز) به جورب دلار از سطل پرنعمت (میلا سالیوان پرات) ساخته شده است. "من پارچه پرنعمت زیرا جمع آوری منسوجات پرنعمت شور و شوق برای من است، بلکه به دلیل پایداری بسیار مهم است در حال حاضر، به دلیل منابع ما به سرعت تخلیه، بنابراین مهم است به استفاده مجدد از مواد مانند پارچه فرسوده،" سالیوان وگ گفت.

خلاقیت او از حساسیتی-زاغی مانند؛ در انتهای دیگر این طیف upcycled کار طراح لباس های مردانه و دریایی سابق عدن Slezin است. مستقر در سان فرانسیسکو، در Slesin کند مواد شیمیایی روی جین پایدار خود استفاده کنید، به جای به پایان رساندن و پوشیدن قطعات با دست. "مد شماره دو آلاینده صنعت در جهان است. او گفت: "اگر من به بخشی از یک صنعت بزرگ هستم، من فکر می کنم مهم است که به انجام هیچ آسیبی بیشتر است. "به عنوان یک outdoorsman حرفه ای، طبیعت برای من خیلی مهم است. من می خواهم کار من به برجسته کردن مسائل، مانند تخریب محیط زیست، که دارای پیامدهای جهانی است. "

خم های زیست محیطی از مجموعه های میل شدید فارغ التحصیلان برای استخراج backstories و فرهنگ خود را برای الهام بخش دوم شد. CEN سی، یک طراح فنلاندی چینی از پارسونز، میراث او ترکیبی برای هوشمند را در کشباف نمایشگاه جزیره و فرهنگ اسکی، در حالی که همکلاسی اش چیا لی تاریخ چین خانواده اش در فرهنگ کافی شاپ مالزی کاوش برای ایجاد خارق العاده تاپ Perspex با پنل وصفحات از و لباس با درخواست تجدید نظر هم عامیانه. زو ولان مناسب است شلاق تا اهنگ خیالی با مداد رنگی صورتی بر اساس وسواس جوانان خود را، در حالی که دانشگاه هنر است AASTHA شاه با الهام از سنت های هند برای یک مجموعه پر جنب و جوش از چاپ ابریشم به نمایش و کاکل handprinted جلب کرد. یکی از باهوش ترین مجموعه از Jeremyn لی پارسونز، که تاریخ چین مادر او را با لباس غربی ازدواج کرد. ورزش قرمز گره با نام او intarsia'ed همراه راه راه رنگ مسدود می تواند در مراسم افتتاحیه آویزان می شود. همین کار را برای شلوار پلاستیکی خود را با الگوهای نوعی پارچه ابریشمی، هر چند کسانی خواهد بود کمی سخت تر به پوشیدن اگر نام خود را ریحانا نیست.

دیگر برجسته شامل شادی داگلاس پارسونز، که با مردم زندانی در یک مجموعه که ادراک به چالش می کشد کار می کرد، و پارسونز ایکس کرینگ توانمند سازی برندگان تخیل، اما کلیولند و جی وون چوی، که دومی از آنها لباس برای هر دو جنس است و در جلو از جنبش مد جنسیت . همان که برای Workwear لباس الهام گرفته اولیویا LEBLANC که، در حالی که از لحاظ فنی لباس مردانه، می تواند به خوبی در قاب یک زن نشسته است. LEBLANC می داند یک یا دو چیز در مورد جنسیت پوشا درخواست تجدید نظر، او اخیرا در کار هود توسط هوا اما مثل همه فارغ التحصیلان در بازار است برای یک فرفره جدید. گفت میلا سالیوان پرات از آینده خود، "من قصد دارم به نشان می دهد مجموعه من در لندن در هفته مد فارغ التحصیل و پس از آن، من نیاز به پیدا کردن یک کار، مانند، سریع واقعی است." کارفرمایان، توجه داشته باشید.

[ بازدید : 29 ]

[ چهارشنبه 3 خرداد 1396 ] [ 13:47 ] [ emerson ]

[ ]

ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال
بستن تبلیغات [X]