وبلاگ امرسون

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ وبلاگ امرسون خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

کلید های میانبر به کفش عروسی ارزان

هنگامی که شما یک بسته نرم افزاری در لباس عروسی کامل به سر برد، امید بستن برای کفش عروسی ارزان می توانید صدا واقعا وسوسه انگیز است. پس از همه، لباس عروسی را پوشش خواهد داد کفش خود را anyway- اگر هیچ کس به آنها مراجعه کنید، و سپس بدون نیاز به ریخت و پاش در آنها وجود دارد، درست است؟ نکته مهم به خاطر داشته باشید این است که یک راه درست و یک راه اشتباه برای دریافت کفش عروس تخفیف وجود دارد.
Manolo Blahnik Ivory Wedding Shoes | Image by Bohème Moon Photography:
اشتباهات رایج

یکی از بزرگترین اشتباهات مردم را هنگام خرید کفش عروس ارزان است که آنها در واقع خرید کفش ارزان است. به عبارت دیگر، آنها کفش لباس و یا formals ها که از کیفیت پایین هستند و یا یک نقص جزئی از خرید. متاسفانه، در بسیاری از موارد نقص بد است fit- کفش ممکن است در پاشنه خیلی جادار و یا بیش از حد تنگ اطراف انگشتان. اما مردم این خرید به هر حال چون آنها فکر می کنند می توانید با یک discomfort- کمی قرار داده تا بعد از همه، آن را فقط برای یک روز.

به یاد داشته باشید که سبک است که مهم ترین جنبه از یک جفت خوب از shoes- لباس عروس آنها باید مناسب و راحت است. اگر شما کفش عروسی سفید تخفیف که مناسب نیست را انتخاب کنید، به شما پرداخت قیمت همه را از طریق روز عروسی خود را. به جای لذیذ هر دقیقه، شما همیشه در مواظب برای نزدیکترین صندلی و فرصتی برای لغزش آن کفش های ناراحت کننده خاموش است.

ارزان به معنای خلاق!

چه بسیاری از مردم نمی دانند این است که کفش های عروسی ارزان یک شانس بزرگ برای به دست آوردن خلاق هستند. تعدادی از راه های ارزان برای به دست آوردن کفش راحت است که می تواند نگاه شیک و به طور کامل سفارشی و همچنین وجود دارد. اول از همه، یک نگاهی به برخی از کفش های اساسی رسمی زمانی که آنها در فروش می باشد. اینها معمولا سفید ساده - البته، مطمئن شوید که آنها شما مناسب است برای اولین بار. اضافه کردن یک کمان سفید به یک جفت کفش رسمی سفید می تواند یک کفش ساده اما زیبا برای عروسی خود را ایجاد کنید. برای کفش های باله نیز یک راه عالی برای به دست آوردن آسایش مطلوب برای feet- خود را به همراه آنها یک وقار، درجه یک نگاه است که تنظیم کردن هر لباس شب عروسی. شما حتی می توانید آنها را با برخی از لوازم جانبی ساده تزئین.

به یاد داشته باشید که فلیپ فلاپ، نه تنها برای عروسی ساحل shoes- یک جفت ساده از سفید فلیپ فلاپ زیر لباس شما می تواند مناسب و خنک و راحت برای عروسی تابستان. اگر شما به سادگی باید کفش سفید عروسی ارزان، سپس خود را یک جفت کفش تنیس سفید دریافت کنید. این یک گزینه محبوب برای بسیاری از عروس است، به خصوص اگر لباس شب دراز دارد که قطار استادانه درست شده. تزئین این کفش با یک توری کم و یا کمان می توانید یک تماس خاص از کلاس اضافه کنید.

گرفتن معامله کفش عروس به این معنا نیست که شما باید برای حل و فصل با کیفیت پایین و یا چیزی ساده است. با کمی خلاقیت و ابتکار، شما به راحتی می توانید کفش های عروسی ارزان که مانند یک میلیون دلار نگاه کنید!

[ بازدید : 51 ]

[ سه شنبه 8 فروردين 1396 ] [ 10:38 ] [ emerson ]

[ ]

ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]