وبلاگ امرسون

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ وبلاگ امرسون خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

گردنبند - بهترین طول برای یک زن

برای قرن ها زنان شیفتگی منحصر به فرد برای طلا داشته است. می شود آن را گردنبند، آویز، گوشواره ... طلا همواره بهترین دوست یک زن و انتخاب ارجح ترین او بوده است. برای مردان، به دنبال ایده های هدیه منحصر به فرد برای خانم های ویژه خود است، وجود ندارد یک انتخاب بهتر از یک گردنبند طلا، چرا که با یک گردنبند طلا شما می توانید مطمئن باشید که هرگز به اشتباه.Gold Bar Necklace, Vertical Bar Necklace, Minimalist Dainty geometric jewelry by MinimalVS on Etsy:

با تشکر از خرید طلا اینترنت هرگز به آسانی به عنوان آن است که امروز بود. از طلای سفید به آویز در 14K طلا زنجیره ای و زنجیر حتی طلا اندود همه چیز برای همه در این فروشگاه آنلاین وجود دارد. اما این مهم است که خرید طلا و جواهر که تعارف پوشنده لباس به جای او را نگاه زشت است. در هنگام انتخاب طلا و جواهر برای زنان، این مهم است که به فکر چند اصل اساسی. برای مثال، وقتی انتخاب طلا و جواهر برای زنان، ارتفاع و قفسه سینه نوع نقش بسیار مهمی بازی و انتخاب خود را از طلا و جواهر باید به این عوامل اساسی بستگی دارد. زنان کوتاه تر از 5'4 نگاه خوب در طول شاهزاده خانم گردنبند زنجیره ای طلا، و زنان بلندتر می توانید در گردنبند با طول های مختلف نگاه بزرگ. زنان با سینه فولر نمی خواهد نگاه در گردنبند که در خط سینه دروغ بسیار خوب است، اما باید به جای گردنبند است که بیش از 22 در طول انتخاب کردن. زنان با سینه های تخت باید گردنبند طلا زنجیره ای بلند و نازک می پوشند. گردنبند طول یاجشن بعدازظهر نگاه خوبی برای لباس کسب و کار و لباسهای گاه به گاه. به یاد داشته باشید، طلا و جواهر باید به زن پوشیدن نیست، اما آن را باید به جای دیگر دور راه باشد.

همچنین، این بزرگ هنگامی که شما فلزات مخلوط (نه سبک هر چند!). به عنوان مثال، زنجیر نقره استرلینگ می تواند فرسوده با روکش طلا زنجیره ای و یا 14K طلا زنجیره ای. اما به یاد داشته باشید که باید از همان سبک باشد. همچنین، کانتور صورت خود را نقش مهمی در تصمیم گیری نوع گردنبند (یا هر جواهرات) که شما می پوشند. طول گردنبند اپرا برای صورت گرد مناسب است، در حالی که گردنبند خفه زنان با شکل قلب و مستطیل شکل صورت به شکل زنان تعریف کنید.

همچنین جواهرات که فراتر از موارد و می تواند فرسوده به کار و همچنین به یک مهمانی وجود دارد. اما باز هم، ترفند در اینجا به چیز درست است. انتخاب طلا و جواهر باید کلاسیک، زیبا و در عین حال غیر داد و بیداد کن، با توجه به این واقعیت است که این برای حدود 12 ساعت پوشیده شود قبل از اینکه شما به یک رویداد است. گردنبند نقره استرلینگ بزرگ برای چنین مواردی است.

همانطور که قبلا گفته یاد داشته باشید که باید به شما طلا و جواهر فتح و غلبه نیست، اما اضافه کردن جاذبه به شخصیت خود را. قاعده کلی در اینجا این است برای گرفتن حق طول. گردنبند که فقط زیر ترقوه نظر می رسد خوب در یک خط گردن کاهش و یک گردنبند که در زیر سینه به نظر می رسد خوب با خط گردن بالا.

[ بازدید : 51 ]

[ پنجشنبه 9 دی 1395 ] [ 12:14 ] [ emerson ]

[ ]

ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال
بستن تبلیغات [X]