وبلاگ امرسون

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ وبلاگ امرسون خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

کیم، کیت، جورجن، پام و بیشتر از ویوین وستوود، به عنوان یک جایزه از جوایز مد دریافت می کنند

انتظار غیر منتظره در مدال 10 دسامبر در لندن. چرا؟ بانوی پیشرو بریتانیا پانک جایزه Swarovski برای تغییر مثبت را برای فعالیت های تغییر آب و هوا خود (و ما می خواهیم به آن فکر کنیم، بداهه عمومی خود را در حوزه مد دریافت می کنید) دریافت خواهید کرد.

در حالی که باید منتظر بمانید تا جهان مد روز در روز دوشنبه جمع شود تا ببینید دقیقا چه اتفاقی در حال وقوع است، وقتی که وستوود صحنه را می گیرد، ده ها دوست، همکار و موز او آهنگ های ستایش او را ارسال کرده اند. زنده باد ویو!

کیم کارداشیان غرب، Vivienne Westwood را تا سال 2018 ملاقات کرد

"این افتخار برای پوشاندن ویوین وستوود در طول سال بوده است؛ من عاشق پوشیدن لباس هایش هستم، زیرا او واقعا می داند که چگونه شکل بدن یک زن را شکل می دهد، و من همیشه احساس اعتماد به نفس می کنم با استفاده از یکی از طرح های او. او چنین کمک هایی به جامعه مد داشته است، و من آرزو می کنم او را به این تصدیق تبریک بگویم. "

کیت ماس، مدل در بسیاری از اولین وودوود نشان می دهد

ویوین از خلاقیت خود برای آگاهی دادن به مسائل مهم جهانی استفاده می کند. من او را تحسین میکنم - او چنین الهام بخش است. "

پاملا اندرسون، دوست و Vivienne وستوود ستاره مبارزات انتخاباتی

ویوین با استفاده از کار خود به عنوان یک فعال، کوه ها را منتقل کرده است. دشوار است با او کنار بیاییم او مربی و دوست عزیز است. او و آندریاس [Kronthaler، شوهر وستوود] همواره حمایت می کنند و من را تشویق می کنند که مبارزه و استفاده از صدای من را ادامه دهند. من فکر می کنم همه ما نیاز به گوش دادن به Vivienne بیشتر؛ البته لباس های او یک داستان پری در خودشان است - اما اکنون ما باید اسطوره خودمان را ایجاد کنیم. زمان در حال اجرا است. او درست به عنوان یک فلش است. هیچ کلمه ی مخرب وجود ندارد ما همیشه سعی می کنیم راهی برای رسیدن به تخیلات و قلب های مردم پیدا کنیم و افراد بهار را به کار بگیریم. همه چیز درباره ویوین همه چیزهایی است که می خواهم باشم. او یک جنگجو است. "

هلنا کریستنسن، مدل بسیاری از باند های Vivienne Westwood

"یکی از جنگجویان واقعی زندگی، رویکرد نامطلوب او به کار، زندگی و علل او، به سادگی اعتیاد آور و الهام بخش است. Vivienne هرگز نگران چالش نباشید و در هر کاری که انجام می دهد لطیف است. در جهان امروز او بخش مهمی از جنبش مورد نیاز برای بررسی و تغییر است. "

رز مک گوان، فعال همکار، محیط زیست و دوست

"Vivienne الهام بخش، خلاق بحث برانگیز است که هرگز از انجام آنچه که درست است از شر دور شده است. از طراحی به عنوان او می خواهد و زندگی می کند به عنوان او می خواهد، روح غیر متشکل از او چیزی است که ما می توانیم همه الهام گرفته از آن است. "

چارلز جفری، جانشین روحانی وستوود از فرهنگ بریتانیا است

"Vivienne وستوود نه تنها یکی از دلایل من تبدیل به یک طراح مد، بلکه دلیل من یک طراح مد باقی مانده است. استعداد و وفاداری او به آنچه که می ایستد، به طور مداوم الهام بخش است و به سختی دوست ندارد. شیوه ای که او از فرهنگ و گذشته برای ایجاد حرکات خلاقانه استفاده کرده است یادآوری قوی است که زمان را نباید به صورت خطی مشاهده کرد. برای من، او نقطه عطفی است به طور منظم به یاد خودم از مسئولیتی که ما به جامعه خلاق گسترده تر و همچنین به سیاره داشته ایم. با تشکر از شما، Vivienne، برای موجود! "

بلا فروید، دوست و کارمند سابق و مدل

"Vivienne هرگز سعی در لطفا. اغلب ایده هایش اشتباه درک می شود، اما بعدها به عنوان پیشگام و پیشگام شناخته شده است. مثال او به من یادآوری می کند که اسکندر کبیر، به جز از دست دادن در تلاش برای باز کردن آن، از طریق گره با شمشیر بریده می شود. او بی ترس است - اگر کسی بتواند جهان ما را تغییر دهد، ویوین وستوود است. "

جری هال، Westwood را به عروسی 2017 اش برده بود

"از تجربه شخصی من، ویوین وستوود بهترین طراح مد در جهان است. لباس هایش خیلی بی زمان هستند که برای محیط زیست بسیار سازگار باشند، زیرا هرگز از سبک بیرون نمی آیند. اول از همه، به لحاظ تاریخی، آنها همیشه به همان اندازه رشد می کنند، و حتی پس از سالها لباس، چند حفره خرد شده و حتی آتش سوزی، حتی بیشتر از ویوین وستوود ظاهر می شوند! او نابغه است! من او را دوست دارم. "

جورگن تلر، عکاس کمپین های وستوود

"Vivienne شخصیت برجسته است، تاثیر بسیار زیادی را از آنچه او در کار مد او به دست آورده است، و به شدت نگران آنچه که اتفاق می افتد به سیاره ما است. فعالیت او برای بالا بردن آگاهی بسیار مهم، ضروری و قابل تحسین است. "

Nadja Swarovski، نیروی جایزه Swarovski برای تغییر مثبت

جایزه Swarovski برای تغییر مثبت بخشی از تلاش های گسترده Swarovski برای ترویج یک آینده ی پایدار است. Dame Vivienne Westwood یک علامت قابل تغییر در مد جهانی ایجاد کرده است و ما خوشحالیم که خلاقیت الهام بخش او، حمایت مادام العمر از علل محیط زیست و ارتقاء مد اخلاقی است که تأثیری پایدار و عمیق در صنعت داشته است. "


[ بازدید : 5 ]

[ پنجشنبه 15 آذر 1397 ] [ 12:07 ] [ emerson ]

[ ]

ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال
بستن تبلیغات [X]