وبلاگ امرسون

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ وبلاگ امرسون خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

روز بازی

پس از آنکه Markle به طور غریزی شلوار جین لاغر را پاره کرد تا در سال 2017 در تورنتو بازی های Invictus را به نمایش بگذارد، بسیاری از آنها معتقد بودند که جین مرسوم، مضطرب و مضطرب است که برای یک دوشیزه درمانی مناسب نیست. سال بعد، Markle در حال حاضر مشغول به شلوار جین سیاه و سفید که به شدت از سوراخ آزاد است که او با پیراهن پولو دوزی شده با آرم بازی Invictus بازی و ترنچ Aritzia سبز زیتون زدن. اثر کلی ارتقاء جلا در دنده سنتی تیم بود.
اما همانطور که در لباس روزمره Markle نیز به چشم می خورد، بعضی ها می گویند که او بیش از حد تحویل داده است: چکمه های پاشنه بلند او موجب بحث در اینترنت درباره کفش های مناسب و غیر مناسب برای عبور از زمین و مسیر شد. مارلب تصمیم به شرکت در آن نداشت و در آنجا به عنوان یک دوست دختر کاملا شفاف و حامی بود، اما بسیاری از کسانی که در این تظاهرات، مقایسه هایی را با "دوشس کمبریج" انجام دادند، که دارای یک جفت (کمی اندکی، اگر چه بطور قابل توجهی عملی تر) مربیان برای اجرای یک ماراتن علیه هری و ویلیام در بازی های Invictus 2017.

من تصمیم می گیرم که استراتژی Markle را برای آزمایش در یک بازی Yankees قرار دهم، با چند تنظیم جزئی. به جای اینکه خودم را در MLB سوج بازی کنم، من به جای آن برای یک Vineyard Vines pique polo پیراهن با آرم تیم، یکی از گزینه های قابل تنظیم را انتخاب کنید. من نیز اسناد را برای آپارتمان های باله توری با حسن نیت ارائه دادم از سارا فلیتت - مارک های مشهور مورد علاقه مارک شناخته شده است که از کار خارج می شود. من جایگزین شلوار بافتنی با یک نسخه برش خورده توسط مادر. و با تشکر از نشانه های شلوغ، گهواره، پایین تر برش، پشت من هرگز به نظر می رسد بهتر (یا بیشتر belfie ارزش). اگرچه تصور می کنم که این گونه رفتارهای جسورانه در میان اعضای سلطنت وجود ندارد، که به شدت ممنوع است که خود را با مردم بپذیرند. حتی Markle، که اینستاگرام در حال حاضر غیرفعال شده بود، زمانی که با آیفون های آینه پر شده بود، مودبانه درخواست شخصی خود را در اولین جلسه رسمی خود رد کرد. محدوده سناریو اجتماعی برابر با مجوز (یکی دیگر از سلطنتی خیر، زیرا ممکن است به طور بالقوه برای فریب دادن مورد استفاده قرار بگیرد) به دلایل مربوط به امنیت (خیلی نزدیک!)، تدارکات (خیلی وقت گیر!) و واقعیت ساده محدود است که ملکه فن نیست و هری هم نیست.

بازیگر واقعی بازی کت من است. پایان آب ضد گلوله ثابت می کند که برای هوادهی دوش های پراکنده در آن روز، لایه تنها چیزی است که من را از بارگیران در مجموعه جیم بیام منحصر به فرد، که همه پوشیدن همان لباس قابل تمیز navo monogrammed از خود آنها. یکی دیگر از دلایل این است که با توجه به پروتکل کمتر شناخته شده، کت را ترک کنید، که می گوید سلطنتی باید از پاک کردن لباس هایش در جامعه خودداری کند. لایه هایی که در مقابل دیگر لایه ها قرار می گیرند، به عنوان غیرقابل تشخیص (بله، واقعا) دیده می شوند، به همین دلیل است که دوشس کمبریج (و در حال حاضر Markle) اغلب می تواند پوشیدن یک کت یا کت لباس که برای بررسی بسیار شیک است. سرسختانه سنت و ناخواسته Twinning کنار، من طرفدار نگاه.

[ بازدید : 18 ]

[ شنبه 29 ارديبهشت 1397 ] [ 10:43 ] [ emerson ]

[ ]

ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]