وبلاگ امرسون

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ وبلاگ امرسون خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

گیتی و بلا هادی در لباس Coachella مانند دوقلوها لباس پوشیدند

در حالی که Coachella ممکن است مکانی باشد برای شمع در لوازم جانبی - آیا آن گل تاج گل، عینک آفتابی، و یا کیسه های کمربند - افزودنی نهایی یک دوست جشنواره است که با آنها در صحنه. فقط به Gigi و Bella Hadid نگاه کنید تا اثبات کنید که بهترین چیزها در جفت قرار می گیرند: هنگامیکه خواهرها در روز سه در Indio سر خود را در دست داشتند، آنها را به هماهنگی بالا بردن محصولات و جلیقه های سرد برای یک ترکیب شیک، گرمای بیابان هادي ها نيز قبل از شروع کاردي B، فقط هنگامي که خورشيد شروع به فرود مي کنند، از جشنواره فستيوال (هات داگ، به طور طبيعي) پيوند مي خورد.

بلا در سالهای هفتاد و هشتاد و هشتاد و هشتاد و هشتاد و هفتاد و هفتاد و هشتصد و هشتاد و هشتاد و هشتاد و هشتاد او سایه های یکپارچهسازی بافت را درون شلوار جین خود قرار داد و سپس با استفاده از یک سلاح مخملی الگو (و یک چرت زدن بر روی مچ دست برای اندازه گیری خوب) با استفاده از سم زدایی از موی سر خود را کنترل می کرد. همانطور که برای Gigi، دوشیزه او بالا و cuffed مامان شلوار جین بیشتر از '90s slant بود. او با استفاده از یک جفت کفش پاشنه دار که یک گام حساس از کفش های صندل بود، و ورزشی تر از چکمه های کارخانه Timberland خود بلا، او را متلاشی می کرد. کمربند snakeskin cinched شبح او و جایگزین بافت خوب برای حاشیه جشنواره بود. هر دو آنها یک غلاف گردنبند طلایی و زنجیرهای بدن را پوشانده بودند، که در کنار شستن رنگهای خنثی قرار داشت، هرچند که این پیوند خواهرانه آنها بود که توجه ویژه ای را به خود جلب کرد.


[ بازدید : 12 ]

[ سه شنبه 28 فروردين 1397 ] [ 13:18 ] [ emerson ]

[ ]

ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال
بستن تبلیغات [X]