وبلاگ امرسون

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ وبلاگ امرسون خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

یارا شهیدی می داند که چرا پیش نمایش درام پاسخ به خستگی روز برفی است

با چهار نوامبر چهارم مارس در نوسان کامل، شما ممکن است خودتان را به آپارتمان خود تقسیم کنید به عنوان آسمان همچنان به عرضه به ظاهر بی پایان از برف و برف و باد قوی است. اما یک پیشرفت وجود دارد: روزهای برفی فرصت های فراوانی برای مراقبت از خود (پیشنهاد ماسک، حمام گرم و غیره) و آزمایش های زیبایی DIY طراحی شده برای روشن شدن حتی بدترین بعد از ظهر است. برای آموزش، به Yara Shahidi نگاه کنید، که دیروز معامله گران خود را از فرشته ها برای یک پرتقال ارغوانی پرتقال، با شدت بالا که تمرکز را از آسمان های طوفانی به خود جلب می کردند، نگاه داشت.

بازیگر نقش مکمل و فعال مونستر در سال 1999 از Lil Kim تا کنون، نشانه هایی از Lil Kim را به سمت حوض چشمان مروارید، سمبلیک براق کیم برای مات و تکرار چند تنه مبادله کرد. کلاه عجیب و غریب او مجموعه ای از سایه های چشم گربه گرافیک را کاملا مطابقت می دهد (ما دوست داریم عینک آفتابی دوم را تصور کنیم، یک لیمو لیمویی که از یقه ی شلوار Shahidi پوشیده شده بود، شریک دیگری بود تا قطعه مو دیگر دیده شود). چهره ی درخشان یو و چهره ی درخشان یخ زده شیشه ای به تصویر کشیدند که به نظر می رسید یک پاپ سرگرمی پراکسی در میان خوراک های Instagram تحت سلطه ی اسطوره ها و گروه های همراه است. درس؟ هر چه آب و هوا باشد، بهار به طور رسمی در اینجا قرار دارد، بنابراین، مانند شهیدی، و برخی رنگ های جسور را در نظر بگیرید.

[ بازدید : 18 ]

[ پنجشنبه 2 فروردين 1397 ] [ 14:18 ] [ emerson ]

[ ]

ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال
بستن تبلیغات [X]