وبلاگ امرسون

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ وبلاگ امرسون خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

هیچ کس در میلان شادتر از کامبیزهای مسیحی نبود

در این فصل، هیچ کس در این فصل از میلان مسیحی بیشتر خوشحال نبود. پسر شیک Diddy روز مد مردان را در شهر باز می کند و نشان می دهد که مانتوری Dolce & Gabbana و نمایش مارکت مخفی مارک تجاری در همان روز است. در حالی که ورزش کردن یک ژاکت پرتقال برای یک شاهزاده در دور اول خود و یک تاج و تردیدی در کنار او بود، کامب ها نگران بود که او را به عنوان حق امتیاز هیپ هاپ فریب دهد. اگرچه بعد از اینکه پدرش معروف شد، هنگامی که به آزار و اذیت میپردازد، بعد از مدتی او را به عنوان یک ماجراجویی که همه چیز خودش است، میبیند، Combs میبیند. او به سرعت یک نام برای خود را به عنوان یک مدل ساخته است، چیزی که هرگز در نظر نگرفت. Combs گفت: "من زمانی که من در ماه ژوئن گذشته انجام دادم شوکه شدم، اما من خیلی افتخار می کنم، که از طریق ایمیل از میلان نیز در حال مبارزه با تبلیغات تبلیغاتی برند است. "کار با Dolce یکی از بهترین تجربه های زندگی من بوده است."

مدل سازی ممکن است به عنوان یک تعجب آورده، اما کمبس همیشه در سبک شخصی سرمایه گذاری شده است. او اغلب به روز رسانی های خود را در نمایشtagram با بیش از 500 پیروان خود در حالی که ارائه نگاهی به زندگی روزمره glam خود را به اشتراک گذاری. او گفت: "رشد می کند، من به جزئیات لباس و نظافت شخصی خود توجه خاصی کردم." توصیف نگاه او به عنوان "یخ زده، تازه، و سوژاد"، کامب ها سرگرم کردن کشیدن قطعات است که با روحیه ماجراجویی و عشق سفر صحبت می کنند. "من قطعا از پوشیدن رنگ ترس ندارم و دوست دارم ترکیبات خیابانی را از سواحل شرقی و غربی تقلید کنم، زیرا نشان می دهد که من هستم."

تقاطع بین موسیقی و مد یک منبع مهم الهام بخش برای رپ جوان است. "باز کردن هر دو نشان می دهد بسیار خوشحال بود، اما لحظه ای مورد علاقه من بود برای رفتن به نمایش دوم به آهنگ من" نوع متفاوت، "گفت: Combs. "من فکر می کنم موسیقی و مد با دست به دست می آید، بنابراین می خواهم ادامه پیدا کردن راه های خلاقانه برای ترکیب آهنگ های من با پروژه های مد." با توجه به مسیر شغلی خود، کامب ها به راحتی می تواند عشق خود را به مد به موسیقی درام، اما از خانواده ما شان جان را به ما رسانید، او ممکن است چیزی فراتر از ذهن داشته باشد. "من همچنین می خواهم برای طراحی کاوش؛ شاید با شروع یک مجموعه کپسول و سپس به چیزی بزرگتر بروید. "این فضا را تماشا کنید!


[ بازدید : 23 ]

[ دوشنبه 2 بهمن 1396 ] [ 12:39 ] [ emerson ]

[ ]

ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]