وبلاگ امرسون

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ وبلاگ امرسون خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

چرا فروشگاه Top Vintage توکیو اکنون کتابهای مد روزی را چاپ می کند که از Raf شروع می شود

شهر نئون Whirring در توکیو یک گنجینه شگفت انگیز برای جمع آوری لباس های پرنعمت است، در حالی که اگر مایل هستید آن را بپوشانید، یک دامن حباب Comme des Garçons را می توان برای 70 دلار خریداری کرد. در مقابل این پس زمینه، یکی از فروشگاههای محترم، بالاتر از بقیه است: Laila، که به طور گسترده ای به عنوان بهترین فروشندگان شهر توسط کسانی که در شناخته می شود. لایلا، بیش از یک بوتیک، یک نقطه کانونی برای وسوسه های مد توکیو است که می خواهند انبار شخصی خود را از Margiela و Yohji مقایسه کنند. لایلا در ماه جاری، پرینترهای jj را راه اندازی خواهد کرد، سایت جدیدی که مدفون محور چاپی را عرضه می کند: مجلات، عکاسی و کتاب های هنر، کاتالوگ، دعوتنامه ها و غیره. این شرکت همچنین به عنوان یک نشر مستقل فعالیت می کند که کتاب های مدرن آرشیو را با اولین مجموعه محدودی از راف سیمونز تهیه می کند تا از اواسط ژانویه حمل شود.

هیدئو هاشورا، مدیر لیلا، 15 سال پیش در یک فروشگاه نمایشی تک محفل در Jingumae مراسم افتتاحیه را به یاد می آورد. او فقط مجموعه ای از پله های آبی رنگ را به فروش می رساند و همچنان به فروش قطعات قطعه ای از مارک های Maison مانند مجموعه ای از کت Yves Saint Laurent Safari، Courreges knit-soft کره و Alaïa خزنده می پردازد. فکر بسیار در طرح قرار داده شده است، قطعات به سختی مانند اقلام در نمایش قرار داده است. هاشورا می گوید: "من می خواستم نه تنها فروش لباس های با تاریخ عمیق، بلکه همچنین آنها را در طول زمان جمع آوری کرده و آنها را با دیدگاه خودم ویرایش کنم." چهار سال پیش، او Laila توکیو، دوم Shibuya فروشگاه فقط هشت دقیقه جنوب غربی، که در دهه 90 متمرکز شده است. در آنجا، چندین پشته شسته شده از کفش های مارجیلا Denim و Helmut Lang را در شرایط زیبا و تعداد زیادی پیدا خواهید کرد.

این توکیو است که مستقیما المان printings.jp، از طریق ایجاد آن، Hashiura متوجه شد که طرفداران مد روز مداوم گرسنه برای طرح های بسیار با نفوذ، آرشیو است که مد امروز مدرن وجود دارد. او می گوید: "من می دانستم که بسیاری از مردم در حال حاضر با خاطراتی مشابه با من به نظر می رسند، و من شروع به فکر کردن برای انتشار کتاب های مرجع کردم که می توانند گذشته را با آینده ارتباط دهند". به احتمال زیاد، او ملاقات کرد یک شریک تجاری شش ماه قبل با شور و شوق برابر برای مجموعه لباس، و آنها تصمیم به باز کردن printings.jp "برای انتقال تاریخ از طریق هر دو لباس و مواد چاپی".

در حداقل وب سایت سیاه و سفید، خود را به روزهای ابتدایی اینترنت، دو گزینه منو: "کتاب آرشیو" و "آرشیو کتاب" وجود دارد. این دومین عکس های صاف از مواد چاپی نادر را در انبار دارد: نسخه های Comme des شش مجله Garçons از سال 1988 تا 1991، حاوی عکس های پیتر لیندبرگ و استیون مایسل، و یا یک ویرایش بی نظیر مجله ی مجله ی مجله ی Margiela است. اولین سند اولین نسخه چاپی در ژاپن را در Simons نشان می دهد، مجموعه ای از دو تامز با عنوان 1996-2001 و 2001-2006. در حدود 700 صفحه، آیتم های فرقه ای هستند: بمب افکن های Pyramid از مجموعه "Summa Cum Laude" بهار 2000 و پارک ماهی ماهی پاییز سال 2003 با سبد گل رز پیتر ساویل، از جلد آلبوم New Order برای Power، Corruption & Lies، پچ عقب

این قطعات به طور عمده متعلق به هاشورا و همکارانش (گرچه آنها چند نفر از دوستان را برای فراخوانی انتخاب کردند) و چندین ماه آنها را عکاسی کردند تا زمانی که آنها بیش از 1300 کاهش داشته باشند. هشيورا توضيح مي دهد كه چرا طراح بلژيك نخستين موضوع خود بود، "سبک هاي راف سيمونز تاثيرات عميقي بر مد مدرن داشته است." عنصری عاطفی برای آن نیز وجود داشت: "در عین حال، به دلیل شادی مشترک ما با لباس های رف سیمونس است که ما با هم متحد شده ایم تا این کتاب های بایگانی را در اولویت قرار دهیم."

این ممکن است به نظر یک تصمیم عجیب و غریب برای باز کردن یک فروشگاه چاپ در این روز و سال، اما Hashiura فکر می کند زمان بندی نمی تواند بهتر باشد؛ از نقطه اوج خود را در فن آوری با طهارت توکیو، او می بیند واکنش علیه آنچه یک بار مصرف و اشتیاق برای چیزهایی که مورد قدردانی است. او می گوید: "احساس می کنم اکنون زمان است که در آن چیزی از دست رفته است." "من این را نمی گویم که گذشته را ستایش و انتقاد کن، اما با درک گذشته، من فکر می کنم که می توانیم آینده را گسترش دهیم." او همچنین به قدرت چاپ کمک می کند. او می گوید: "رسانه ها مانند یک کتاب می توانند به مردم بیشتری برسند، و از طریق کتاب، ما می خواهیم چیزهای واقعی و اصلی را انتقال دهیم و آنها را به آینده منتقل کنیم."

[ بازدید : 30 ]

[ چهارشنبه 22 آذر 1396 ] [ 9:44 ] [ emerson ]

[ ]

ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال
بستن تبلیغات [X]