وبلاگ امرسون

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ وبلاگ امرسون خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

پس از 10 سال نگهداری با کارداشیان، ما با این 9 روند مدرن روبرو هستیم

من، چگونه زمان پرواز. فقط یک دهه پیش بود که کیم کارداشیان غرب کیممی از بلوک بود و برای رویدادهای فرش قرمز محلی لس آنجلس در گوشواره حلقه، لباس های تسمه ای و پمپ های پلتفرم لباس پوشید. خواهرانش Khloe، Kourtney، Kendall و Kylie حتی بر روی صفحه رادار نباشند (دو تا از آنها هنوز در مدرسه راهنمایی بودند). سپس یک نمایش به زندگی ما آمد که با نگهداری از کارداشیان ها، و در نهایت آنها را از دست ندهد. امشب خانواده ده سال از نمایش خود را جشن می گیرند، و این که آیا آنها را دوست دارید یا از آنها نفرت دارید، Kardashians تبدیل به یک قطعه جداگانه از zeitgeist هزاره.Supreme x Louis Vuitton red leather fanny pack, price upon request, For information: [louisvuitton.com](https://www.louisvuitton.com){: rel=nofollow}; Gucci iconic logo fanny pack, $590, for information: [gucci.com](https://gucci.com){: rel=nofollow}; Louis Vuitton Damier canvas bum bag, $380, [hautebagsandaccessories.com](http://www.hautebagsandaccessories.com/Louis-Vuitton-Damier-Canvas-Bum-Bag-Melville-N51172_p_227.html?gclid=CjwKCAjw6ZLOBRALEiwAxzyCW78TP60A2oggWBBlwu816ZuZhEdeBRr3G01X8hoI8Enq3tAA320r0BoCiScQAvD_BwE){: rel=nofollow}; Prada Bandoliera nylon waist pack, $960, [saksfifthavenue.com](https://www.saksfifthavenue.com/main/ProductDetail.jsp?PRODUCT%3C%3Eprd_id=845524447126343&site_refer=CSE_GGLPRADS001&gclid=CjwKCAjw6ZLOBRALEiwAxzyCW9N7HLE9bOqGtK7UILfHtXBf3CMOlWICAx3euiUboaKiFx1TQUO5oBoC3VwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds){: rel=nofollow}; Carhartt WIP Dawson bag, $48, [shop.bdgastore.com](https://shop.bdgastore.com/products/dawson-bag){: rel=nofollow}

آنها تغییر کرده اند که ما ستایشگران را پرستش می کنیم، مخصوصا کسانی که برای هیچ چیز معروف نیستند. ارزش سرگرمی در حال حاضر با اندازه زمان کیم برای خوردن سالاد خود را اندازه گیری، در حالی که مادر Kris Jenner در مورد فروش تخم مرغ خود را به خاورمیانه سلطنتی صحبت می شود. آنچه KUWTK نیز انجام داده است تغییر بسیار مد و زیبایی است. زنان و مردان کارداشیان از طریق ساده یا به صورت غیر مستقیم، بیش از چندین روند را هدایت می کنند. کایلی کرسنت را به ورزشگاه سپرد و آن را در صفحات یک تابلوئید به پایان رساند: من نیازمند یک کرست! کیم از هتلش بیرون رفت و نشانش را نشان داد: چرا باید من را نیز نشان ندهم؟ و بله، اگر بسیاری از قطعات لباس پوشیدنشان مستقیما از باند فرودگاهها باشند، به جز Yeezy، Prada، Balmain و Balenciaga وجود دارد، به نام چند مورد علاقه خود را، اما با یک پست سریع به Snapchat، نفوذ آنها به آنها توجه کنید بی نظیر است.

اغراق آمیزه های کارتونی کارتاشی ها ممکن است کمی بیشتر از حد بالا باشد، اما هی، حداقل آنها سرگرم کننده با مد، که واقعا ما باید همه چیز را به هر حال انجام دهد. همه چیز نباید خیلی جدی باشد. آنها ممکن است واقعا در واقعیت زندگی کنند - تلویزیون زمین، اما به سبک درخشان، شما نمی توانم بگویم که خواهر در 10 سال به راه طولانی برسد. در بالا، در جشن نقطه عطف خود، در اینجا نه روند با Kim، Khloé، Kourtney، Kendall، Kylie و البته همه راه هایی که با آنها در ارتباط است، بوجود می آیند.

[ بازدید : 28 ]

[ دوشنبه 3 مهر 1396 ] [ 11:10 ] [ emerson ]

[ ]

ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال
بستن تبلیغات [X]