وبلاگ امرسون

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ وبلاگ امرسون خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

کنال جنر و بلا هادین را به رژه پراید لندن در سبک برسانید

تازه کردن پاشنه های هفته مد لباس در پاریس، کنگل ژنرر و بلا هاديچ در روز چهارشنبه امروز در لندن، پرچم پرواز خود را در اختیار پرید. Supermodels هر نمایش بزرگ از Fendi را به Dior رفت، اما این کار آنها را متوقف نکرد تا پیاده رو به نام باند شخصی خود را به نام حقوق همجنسگرا متوقف کند. علاوه بر این، با لباسهای آگاهانه هماهنگ شده، تقریبا به نظر می رسید یک پیام بزرگتر از وحدت را ارسال کنند. (و خوب هم بودند.)

با اکثر اروپا هنوز هم تحت یک موج گرما غم انگیز است، آنها به خوبی برای رفتن به بالا ناز کمی موش خرما. پالت رنگ صورتی برای یک ظاهر جلا و خسته کننده ساخته شده است و در جین دوست پسرانه شلوار با هم در گام است. در حالی که جنر، اخیرا یک سفیر آدیداس را نامگذاری کرد، در کفشهای کلاسیک مارک قرار گرفت، هادید چکمه های جنگی را انتخاب کرد - و هر دو برای راهپیمایی آماده شدند. عینک آفتابی علامت در یک شکل زاویه ای از پرانتزهای خوب کم کلید، با کلاه های رنگین کمان راه راه با شعله ور شدن یک حس بازیانه از هماهنگی.

[ بازدید : 29 ]

[ دوشنبه 19 تير 1396 ] [ 11:31 ] [ emerson ]

[ ]

ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال
بستن تبلیغات [X]