وبلاگ امرسون

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ وبلاگ امرسون خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

شما حتی می توانید بعد از 40 سال یک جوراب شلواری بخرید

در دهه 1980، جلیقه های لباس و کیف های زنانه برای زنان، چیزی شبیه به گریم مد گرم بود. این لباس ها عادی و بسیار محبوب بودند چرا که آنها به تنهایی و به طور رسمی فرسوده شدند. با این حال، شما آگاه هستید که با گذشت زمان، مدی تکامل یافته و در نتیجه، جلیقه و زیورآلات مانند لباس دیگر محبوبیت خود را برای مدتی از دست دادند.With a chic blazer, leather jacket, or coat, there's no end to how you could style the Enticing Endeavors Black Jumpsuit! This sleeveless jumpsuit is made from lightly textured knit with a squared-off neckline, and seamed bodice. High-waisted pant legs fall to a classic wide cut. #lovelulus

در چند سال گذشته هرچند آنها با یک انفجار مجددا روی زمین قرار گرفته اند؛ و به لطف خداحافظی باید به طراحان معاصر بپردازیم که تعهد خود را به بازسازی روند مد که در دهه 80 وجود داشت، انجام داد. در حال حاضر، این موارد مد، احساسات و نفع خود را به دست آورده اند و زنان آنها را با سبک و ظرافت پوشانده اند - حتی آن دسته از زنان که در چهل سالگی و بیشتر در این لباس های جذاب دیده می شوند. در حقیقت، آنها در میان زنان بالغ جوان نیز بسیار محبوب هستند.

هیچ راهی وجود ندارد که شما یک زن را در یک جوراب شلواری تماشا کنید زیرا درخواست تجدید نظر در جنسیت از بین می رود. این نیز راحت است و اگر شما انتخاب کنید برای اضافه کردن یکی از این به کمد خود، شما قطعا آن را در اندازه، رنگ و طراحی که دوست دارید پیدا کنید. شما می توانید آنها را در چاپ حیوانات، رنگ جامد، گل و رنگ بلوک پوشانید.

ماده، تفاوت را ایجاد می کند
رمبول ها نسخه کوتاه تر از jumpsuit طولانی هستند. هر دو نیز با استفاده از مواد جین طراحی شده اند و این همان چیزی است که اکثر مردم در مورد خرید یک jumpsuit یا گردنبند فکر می کنند. با این حال، آنها در طیف گسترده ای از مواد از جمله جریس، پلی استر، ساتن و پنبه طراحی شده است. پلی استر تمایل به ایجاد لباس رسمی تر دارد. اگر قصد دارید رسمی باشید، باید آن را با پاشنه و احتمالا ژاکت یا ژاکت بپوشید. از یک رنگ ظریف استفاده کنید، هرچند که با توجه به یک ژاکت یا ژاکت، زیرا شما نمی خواهید از آن استفاده کنید.

برای نشان دادن چگونگی استفاده از پارچه برای لباس خود، اگر شما انتخاب کنید پنبه با یک خط گردن پرده، ممکن است با آنچه که شما در تلاش برای انجام آن را انجام دهد خوب نیست. شما احتمالا با ساتن بهتر است، که جریان و ظرافت بیشتری را ارائه می دهد.

نوک دیگر
سبک را ترک کنید. سعی نکنید بیش از حد نوآورانه باشید به جز افزودن ژاکت یا لوازم جانبی. جوراب زنانه ساقه عطر به زیبایی نیاز ندارد. آنها بهتر است هنگام استفاده از روش معمول استفاده شوند. هیچ چیز جذاب تر از یک جور لباس مناسب برای یک خانم است!

شما می توانید چاپ های روستایی را انتخاب کنید، اما اگر شما بیش از چهل ساله هستید، سعی کنید از خطوط نازک دور بمانید. به نظر من این بهتر است برای زن بالغ جوان. یک نگاهی که شکل بدن و سبک شخصی شما را برجسته می کند را انتخاب کنید.

[ بازدید : 32 ]

[ جمعه 2 تير 1396 ] [ 11:05 ] [ emerson ]

[ ]

ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال
بستن تبلیغات [X]