وبلاگ امرسون

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ وبلاگ امرسون خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

چگونه به جلو و یک بالا دور کمر دامن


شما ممکن است به دنبال کسی پوشیدن دامن دور کمر بالا و احساس کمی نی نی حسود است. آیا شما سوال که آیا شما می توانید با پوشیدن همان دامن گرفتن؟ پاسخ بله است! راز در دانستن اینکه چه چیزی برای نوع بدن شما کار می کند، و چه چیزی نیست. انواع مختلفی از دامن دور کمر بالا وجود دارد، و نام خود را از طرح آنها مشتق شده است. به عنوان مثال، پلیسه دار، حباب، بسته بندی، جمع آوری، نصب شده، گل لاله و خط A دامن دور کمر بالا.Chic look | Black blouse with round collar, floral high waist skirt, black tights and heels:

همانطور که قبلا ذکر شد، انواع مختلف از این دامن می توان بسته به شکل بدن خود را پوشیده است. به عنوان مثال، اگر شما یک دور کمر بزرگ و یا شکم، دامن است که باند دور کمر کوچک و جریان به سمت باسن را انتخاب نمایید. اجتناب از دامن دور کمر بالا که دارای جزئیات در جلو، مانند جمع آوری و یا یک فایل زیپ. آنها فقط برآمدگی شکم خود را با تکیه تلفظ. شما همچنین می توانید گرفتن کمربند توجه است که چشم به دور از منطقه مشکل شما را جلب می پوشند.

- اگر شما از یک کمر کوچک، دامن نصب برای شما کار خواهد کرد. دلیل این است که آن را به دور کمر خود را چسبیده و آن را نشان دهد. هستند زنانی که دور کمر هم طولانی و یا کوتاه وجود دارد. اگر شما از یک کوتاه کمر دامن با تسمه باریک در خدمت به افزایش طول پاها و تنه خود را. اگر شما به مدت طولانی فاق، دامن هایی که دارای تسمه گسترده ای را انتخاب نمایید. شما همچنین می توانید این توهم با پوشیدن کمربند گسترده ای ایجاد کنید.

- اگر شما از یک پایین بزرگ، دامن با جمع آوری به نفع شما کار می کنند. دامن A-خط که جریان خواهد منحنی خود را پنهان. اجتناب از سبک مداد دامن دور کمر بالا به عنوان آنها را به پایین خود را با زنندگی چسبیده خواهد شد. علاوه بر این، اگر شما باسن گسترده، بهترین دامن خواهد بود آنهایی که جزئیات است که طول ایجاد کنید. جیب بزرگ در سمت، کمک به شما با دادن یک ظاهر باریک. اجتناب از دامن است که ژولیده هستند و یا ردیف. این به بیش از تاکید عرض باسن خود را دارند.

- اگر شما ته صاف، دامن را با اطلاعات، جمع آوری و یا جیب توجه به دور از آن بخش از بدن خود جلب کند. دور کمر که جمع را یک توهم پری. اگر شما پاهای بلند پوشیدن دامن که طول اواسط گوساله به عنوان این خواهد یک نگاه متناسب تر ایجاد کنید. اجتناب از دامن کوتاه، و یا دامن دور کمر بالا که بالای زانو به عنوان آنها تنها طول پا خود را با تکیه تلفظ و بدن خود را نگاه کنید از نسبت. زنان با پاهای کوتاه تر خواهد با پوشیدن دامن کوتاه که پاهای خود را بلند بهره مند شوند. آنها همچنین باید دامن است که کامل جلوگیری از زیرا آنها تمایل به اضافه کردن تاکید به پاهای کوتاه.

شما می توانید دامن اواسط طول لباس اگر شما پاهای کوتاه تنها در صورتی که با استیلتوز جفت می شود. سبک های باریک نیز تمایل به نگاه بسیار جذاب بر شما. دامن دور کمر بالا نیز نگاه بزرگ اگر آنها را با جفت مناسب از کفش استفاده می شود.

[ بازدید : 53 ]

[ پنجشنبه 9 دی 1395 ] [ 12:12 ] [ emerson ]

[ ]

ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال
بستن تبلیغات [X]