شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

وبلاگ امرسون

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

کیم، کیت، جورجن، پام و بیشتر از ویوین وستوود، به عنوان یک جایزه از جوایز مد دریافت می کنند

انتظار غیر منتظره در مدال 10 دسامبر در لندن. چرا؟ بانوی پیشرو بریتانیا پانک جایزه Swarovski برای تغییر مثبت را برای فعالیت های تغییر آب و هوا خود (و ما می خواهیم به آن فکر کنیم، بداهه عمومی خود را در حوزه مد دریافت می کنید) دریافت خواهید کرد.

در حالی که باید منتظر بمانید تا جهان مد روز در روز دوشنبه جمع شود تا ببینید دقیقا چه اتفاقی در حال وقوع است، وقتی که وستوود صحنه را می گیرد، ده ها دوست، همکار و موز او آهنگ های ستایش او را ارسال کرده اند. زنده باد ویو!

کیم کارداشیان غرب، Vivienne Westwood را تا سال 2018 ملاقات کرد

"این افتخار برای پوشاندن ویوین وستوود در طول سال بوده است؛ من عاشق پوشیدن لباس هایش هستم، زیرا او واقعا می داند که چگونه شکل بدن یک زن را شکل می دهد، و من همیشه احساس اعتماد به نفس می کنم با استفاده از یکی از طرح های او. او چنین کمک هایی به جامعه مد داشته است، و من آرزو می کنم او را به این تصدیق تبریک بگویم. "

کیت ماس، مدل در بسیاری از اولین وودوود نشان می دهد

ویوین از خلاقیت خود برای آگاهی دادن به مسائل مهم جهانی استفاده می کند. من او را تحسین میکنم - او چنین الهام بخش است. "

پاملا اندرسون، دوست و Vivienne وستوود ستاره مبارزات انتخاباتی

ویوین با استفاده از کار خود به عنوان یک فعال، کوه ها را منتقل کرده است. دشوار است با او کنار بیاییم او مربی و دوست عزیز است. او و آندریاس [Kronthaler، شوهر وستوود] همواره حمایت می کنند و من را تشویق می کنند که مبارزه و استفاده از صدای من را ادامه دهند. من فکر می کنم همه ما نیاز به گوش دادن به Vivienne بیشتر؛ البته لباس های او یک داستان پری در خودشان است - اما اکنون ما باید اسطوره خودمان را ایجاد کنیم. زمان در حال اجرا است. او درست به عنوان یک فلش است. هیچ کلمه ی مخرب وجود ندارد ما همیشه سعی می کنیم راهی برای رسیدن به تخیلات و قلب های مردم پیدا کنیم و افراد بهار را به کار بگیریم. همه چیز درباره ویوین همه چیزهایی است که می خواهم باشم. او یک جنگجو است. "

هلنا کریستنسن، مدل بسیاری از باند های Vivienne Westwood

"یکی از جنگجویان واقعی زندگی، رویکرد نامطلوب او به کار، زندگی و علل او، به سادگی اعتیاد آور و الهام بخش است. Vivienne هرگز نگران چالش نباشید و در هر کاری که انجام می دهد لطیف است. در جهان امروز او بخش مهمی از جنبش مورد نیاز برای بررسی و تغییر است. "

رز مک گوان، فعال همکار، محیط زیست و دوست

"Vivienne الهام بخش، خلاق بحث برانگیز است که هرگز از انجام آنچه که درست است از شر دور شده است. از طراحی به عنوان او می خواهد و زندگی می کند به عنوان او می خواهد، روح غیر متشکل از او چیزی است که ما می توانیم همه الهام گرفته از آن است. "

چارلز جفری، جانشین روحانی وستوود از فرهنگ بریتانیا است

"Vivienne وستوود نه تنها یکی از دلایل من تبدیل به یک طراح مد، بلکه دلیل من یک طراح مد باقی مانده است. استعداد و وفاداری او به آنچه که می ایستد، به طور مداوم الهام بخش است و به سختی دوست ندارد. شیوه ای که او از فرهنگ و گذشته برای ایجاد حرکات خلاقانه استفاده کرده است یادآوری قوی است که زمان را نباید به صورت خطی مشاهده کرد. برای من، او نقطه عطفی است به طور منظم به یاد خودم از مسئولیتی که ما به جامعه خلاق گسترده تر و همچنین به سیاره داشته ایم. با تشکر از شما، Vivienne، برای موجود! "

بلا فروید، دوست و کارمند سابق و مدل

"Vivienne هرگز سعی در لطفا. اغلب ایده هایش اشتباه درک می شود، اما بعدها به عنوان پیشگام و پیشگام شناخته شده است. مثال او به من یادآوری می کند که اسکندر کبیر، به جز از دست دادن در تلاش برای باز کردن آن، از طریق گره با شمشیر بریده می شود. او بی ترس است - اگر کسی بتواند جهان ما را تغییر دهد، ویوین وستوود است. "

جری هال، Westwood را به عروسی 2017 اش برده بود

"از تجربه شخصی من، ویوین وستوود بهترین طراح مد در جهان است. لباس هایش خیلی بی زمان هستند که برای محیط زیست بسیار سازگار باشند، زیرا هرگز از سبک بیرون نمی آیند. اول از همه، به لحاظ تاریخی، آنها همیشه به همان اندازه رشد می کنند، و حتی پس از سالها لباس، چند حفره خرد شده و حتی آتش سوزی، حتی بیشتر از ویوین وستوود ظاهر می شوند! او نابغه است! من او را دوست دارم. "

جورگن تلر، عکاس کمپین های وستوود

"Vivienne شخصیت برجسته است، تاثیر بسیار زیادی را از آنچه او در کار مد او به دست آورده است، و به شدت نگران آنچه که اتفاق می افتد به سیاره ما است. فعالیت او برای بالا بردن آگاهی بسیار مهم، ضروری و قابل تحسین است. "

Nadja Swarovski، نیروی جایزه Swarovski برای تغییر مثبت

جایزه Swarovski برای تغییر مثبت بخشی از تلاش های گسترده Swarovski برای ترویج یک آینده ی پایدار است. Dame Vivienne Westwood یک علامت قابل تغییر در مد جهانی ایجاد کرده است و ما خوشحالیم که خلاقیت الهام بخش او، حمایت مادام العمر از علل محیط زیست و ارتقاء مد اخلاقی است که تأثیری پایدار و عمیق در صنعت داشته است. "

روز بازی

پس از آنکه Markle به طور غریزی شلوار جین لاغر را پاره کرد تا در سال 2017 در تورنتو بازی های Invictus را به نمایش بگذارد، بسیاری از آنها معتقد بودند که جین مرسوم، مضطرب و مضطرب است که برای یک دوشیزه درمانی مناسب نیست. سال بعد، Markle در حال حاضر مشغول به شلوار جین سیاه و سفید که به شدت از سوراخ آزاد است که او با پیراهن پولو دوزی شده با آرم بازی Invictus بازی و ترنچ Aritzia سبز زیتون زدن. اثر کلی ارتقاء جلا در دنده سنتی تیم بود.
اما همانطور که در لباس روزمره Markle نیز به چشم می خورد، بعضی ها می گویند که او بیش از حد تحویل داده است: چکمه های پاشنه بلند او موجب بحث در اینترنت درباره کفش های مناسب و غیر مناسب برای عبور از زمین و مسیر شد. مارلب تصمیم به شرکت در آن نداشت و در آنجا به عنوان یک دوست دختر کاملا شفاف و حامی بود، اما بسیاری از کسانی که در این تظاهرات، مقایسه هایی را با "دوشس کمبریج" انجام دادند، که دارای یک جفت (کمی اندکی، اگر چه بطور قابل توجهی عملی تر) مربیان برای اجرای یک ماراتن علیه هری و ویلیام در بازی های Invictus 2017.

من تصمیم می گیرم که استراتژی Markle را برای آزمایش در یک بازی Yankees قرار دهم، با چند تنظیم جزئی. به جای اینکه خودم را در MLB سوج بازی کنم، من به جای آن برای یک Vineyard Vines pique polo پیراهن با آرم تیم، یکی از گزینه های قابل تنظیم را انتخاب کنید. من نیز اسناد را برای آپارتمان های باله توری با حسن نیت ارائه دادم از سارا فلیتت - مارک های مشهور مورد علاقه مارک شناخته شده است که از کار خارج می شود. من جایگزین شلوار بافتنی با یک نسخه برش خورده توسط مادر. و با تشکر از نشانه های شلوغ، گهواره، پایین تر برش، پشت من هرگز به نظر می رسد بهتر (یا بیشتر belfie ارزش). اگرچه تصور می کنم که این گونه رفتارهای جسورانه در میان اعضای سلطنت وجود ندارد، که به شدت ممنوع است که خود را با مردم بپذیرند. حتی Markle، که اینستاگرام در حال حاضر غیرفعال شده بود، زمانی که با آیفون های آینه پر شده بود، مودبانه درخواست شخصی خود را در اولین جلسه رسمی خود رد کرد. محدوده سناریو اجتماعی برابر با مجوز (یکی دیگر از سلطنتی خیر، زیرا ممکن است به طور بالقوه برای فریب دادن مورد استفاده قرار بگیرد) به دلایل مربوط به امنیت (خیلی نزدیک!)، تدارکات (خیلی وقت گیر!) و واقعیت ساده محدود است که ملکه فن نیست و هری هم نیست.

بازیگر واقعی بازی کت من است. پایان آب ضد گلوله ثابت می کند که برای هوادهی دوش های پراکنده در آن روز، لایه تنها چیزی است که من را از بارگیران در مجموعه جیم بیام منحصر به فرد، که همه پوشیدن همان لباس قابل تمیز navo monogrammed از خود آنها. یکی دیگر از دلایل این است که با توجه به پروتکل کمتر شناخته شده، کت را ترک کنید، که می گوید سلطنتی باید از پاک کردن لباس هایش در جامعه خودداری کند. لایه هایی که در مقابل دیگر لایه ها قرار می گیرند، به عنوان غیرقابل تشخیص (بله، واقعا) دیده می شوند، به همین دلیل است که دوشس کمبریج (و در حال حاضر Markle) اغلب می تواند پوشیدن یک کت یا کت لباس که برای بررسی بسیار شیک است. سرسختانه سنت و ناخواسته Twinning کنار، من طرفدار نگاه.

گیتی و بلا هادی در لباس Coachella مانند دوقلوها لباس پوشیدند

در حالی که Coachella ممکن است مکانی باشد برای شمع در لوازم جانبی - آیا آن گل تاج گل، عینک آفتابی، و یا کیسه های کمربند - افزودنی نهایی یک دوست جشنواره است که با آنها در صحنه. فقط به Gigi و Bella Hadid نگاه کنید تا اثبات کنید که بهترین چیزها در جفت قرار می گیرند: هنگامیکه خواهرها در روز سه در Indio سر خود را در دست داشتند، آنها را به هماهنگی بالا بردن محصولات و جلیقه های سرد برای یک ترکیب شیک، گرمای بیابان هادي ها نيز قبل از شروع کاردي B، فقط هنگامي که خورشيد شروع به فرود مي کنند، از جشنواره فستيوال (هات داگ، به طور طبيعي) پيوند مي خورد.

بلا در سالهای هفتاد و هشتاد و هشتاد و هشتاد و هشتاد و هفتاد و هفتاد و هشتصد و هشتاد و هشتاد و هشتاد و هشتاد او سایه های یکپارچهسازی بافت را درون شلوار جین خود قرار داد و سپس با استفاده از یک سلاح مخملی الگو (و یک چرت زدن بر روی مچ دست برای اندازه گیری خوب) با استفاده از سم زدایی از موی سر خود را کنترل می کرد. همانطور که برای Gigi، دوشیزه او بالا و cuffed مامان شلوار جین بیشتر از '90s slant بود. او با استفاده از یک جفت کفش پاشنه دار که یک گام حساس از کفش های صندل بود، و ورزشی تر از چکمه های کارخانه Timberland خود بلا، او را متلاشی می کرد. کمربند snakeskin cinched شبح او و جایگزین بافت خوب برای حاشیه جشنواره بود. هر دو آنها یک غلاف گردنبند طلایی و زنجیرهای بدن را پوشانده بودند، که در کنار شستن رنگهای خنثی قرار داشت، هرچند که این پیوند خواهرانه آنها بود که توجه ویژه ای را به خود جلب کرد.

یارا شهیدی می داند که چرا پیش نمایش درام پاسخ به خستگی روز برفی است

با چهار نوامبر چهارم مارس در نوسان کامل، شما ممکن است خودتان را به آپارتمان خود تقسیم کنید به عنوان آسمان همچنان به عرضه به ظاهر بی پایان از برف و برف و باد قوی است. اما یک پیشرفت وجود دارد: روزهای برفی فرصت های فراوانی برای مراقبت از خود (پیشنهاد ماسک، حمام گرم و غیره) و آزمایش های زیبایی DIY طراحی شده برای روشن شدن حتی بدترین بعد از ظهر است. برای آموزش، به Yara Shahidi نگاه کنید، که دیروز معامله گران خود را از فرشته ها برای یک پرتقال ارغوانی پرتقال، با شدت بالا که تمرکز را از آسمان های طوفانی به خود جلب می کردند، نگاه داشت.

بازیگر نقش مکمل و فعال مونستر در سال 1999 از Lil Kim تا کنون، نشانه هایی از Lil Kim را به سمت حوض چشمان مروارید، سمبلیک براق کیم برای مات و تکرار چند تنه مبادله کرد. کلاه عجیب و غریب او مجموعه ای از سایه های چشم گربه گرافیک را کاملا مطابقت می دهد (ما دوست داریم عینک آفتابی دوم را تصور کنیم، یک لیمو لیمویی که از یقه ی شلوار Shahidi پوشیده شده بود، شریک دیگری بود تا قطعه مو دیگر دیده شود). چهره ی درخشان یو و چهره ی درخشان یخ زده شیشه ای به تصویر کشیدند که به نظر می رسید یک پاپ سرگرمی پراکسی در میان خوراک های Instagram تحت سلطه ی اسطوره ها و گروه های همراه است. درس؟ هر چه آب و هوا باشد، بهار به طور رسمی در اینجا قرار دارد، بنابراین، مانند شهیدی، و برخی رنگ های جسور را در نظر بگیرید.

هیچ کس در میلان شادتر از کامبیزهای مسیحی نبود

در این فصل، هیچ کس در این فصل از میلان مسیحی بیشتر خوشحال نبود. پسر شیک Diddy روز مد مردان را در شهر باز می کند و نشان می دهد که مانتوری Dolce & Gabbana و نمایش مارکت مخفی مارک تجاری در همان روز است. در حالی که ورزش کردن یک ژاکت پرتقال برای یک شاهزاده در دور اول خود و یک تاج و تردیدی در کنار او بود، کامب ها نگران بود که او را به عنوان حق امتیاز هیپ هاپ فریب دهد. اگرچه بعد از اینکه پدرش معروف شد، هنگامی که به آزار و اذیت میپردازد، بعد از مدتی او را به عنوان یک ماجراجویی که همه چیز خودش است، میبیند، Combs میبیند. او به سرعت یک نام برای خود را به عنوان یک مدل ساخته است، چیزی که هرگز در نظر نگرفت. Combs گفت: "من زمانی که من در ماه ژوئن گذشته انجام دادم شوکه شدم، اما من خیلی افتخار می کنم، که از طریق ایمیل از میلان نیز در حال مبارزه با تبلیغات تبلیغاتی برند است. "کار با Dolce یکی از بهترین تجربه های زندگی من بوده است."

مدل سازی ممکن است به عنوان یک تعجب آورده، اما کمبس همیشه در سبک شخصی سرمایه گذاری شده است. او اغلب به روز رسانی های خود را در نمایشtagram با بیش از 500 پیروان خود در حالی که ارائه نگاهی به زندگی روزمره glam خود را به اشتراک گذاری. او گفت: "رشد می کند، من به جزئیات لباس و نظافت شخصی خود توجه خاصی کردم." توصیف نگاه او به عنوان "یخ زده، تازه، و سوژاد"، کامب ها سرگرم کردن کشیدن قطعات است که با روحیه ماجراجویی و عشق سفر صحبت می کنند. "من قطعا از پوشیدن رنگ ترس ندارم و دوست دارم ترکیبات خیابانی را از سواحل شرقی و غربی تقلید کنم، زیرا نشان می دهد که من هستم."

تقاطع بین موسیقی و مد یک منبع مهم الهام بخش برای رپ جوان است. "باز کردن هر دو نشان می دهد بسیار خوشحال بود، اما لحظه ای مورد علاقه من بود برای رفتن به نمایش دوم به آهنگ من" نوع متفاوت، "گفت: Combs. "من فکر می کنم موسیقی و مد با دست به دست می آید، بنابراین می خواهم ادامه پیدا کردن راه های خلاقانه برای ترکیب آهنگ های من با پروژه های مد." با توجه به مسیر شغلی خود، کامب ها به راحتی می تواند عشق خود را به مد به موسیقی درام، اما از خانواده ما شان جان را به ما رسانید، او ممکن است چیزی فراتر از ذهن داشته باشد. "من همچنین می خواهم برای طراحی کاوش؛ شاید با شروع یک مجموعه کپسول و سپس به چیزی بزرگتر بروید. "این فضا را تماشا کنید!

چرا فروشگاه Top Vintage توکیو اکنون کتابهای مد روزی را چاپ می کند که از Raf شروع می شود

شهر نئون Whirring در توکیو یک گنجینه شگفت انگیز برای جمع آوری لباس های پرنعمت است، در حالی که اگر مایل هستید آن را بپوشانید، یک دامن حباب Comme des Garçons را می توان برای 70 دلار خریداری کرد. در مقابل این پس زمینه، یکی از فروشگاههای محترم، بالاتر از بقیه است: Laila، که به طور گسترده ای به عنوان بهترین فروشندگان شهر توسط کسانی که در شناخته می شود. لایلا، بیش از یک بوتیک، یک نقطه کانونی برای وسوسه های مد توکیو است که می خواهند انبار شخصی خود را از Margiela و Yohji مقایسه کنند. لایلا در ماه جاری، پرینترهای jj را راه اندازی خواهد کرد، سایت جدیدی که مدفون محور چاپی را عرضه می کند: مجلات، عکاسی و کتاب های هنر، کاتالوگ، دعوتنامه ها و غیره. این شرکت همچنین به عنوان یک نشر مستقل فعالیت می کند که کتاب های مدرن آرشیو را با اولین مجموعه محدودی از راف سیمونز تهیه می کند تا از اواسط ژانویه حمل شود.

هیدئو هاشورا، مدیر لیلا، 15 سال پیش در یک فروشگاه نمایشی تک محفل در Jingumae مراسم افتتاحیه را به یاد می آورد. او فقط مجموعه ای از پله های آبی رنگ را به فروش می رساند و همچنان به فروش قطعات قطعه ای از مارک های Maison مانند مجموعه ای از کت Yves Saint Laurent Safari، Courreges knit-soft کره و Alaïa خزنده می پردازد. فکر بسیار در طرح قرار داده شده است، قطعات به سختی مانند اقلام در نمایش قرار داده است. هاشورا می گوید: "من می خواستم نه تنها فروش لباس های با تاریخ عمیق، بلکه همچنین آنها را در طول زمان جمع آوری کرده و آنها را با دیدگاه خودم ویرایش کنم." چهار سال پیش، او Laila توکیو، دوم Shibuya فروشگاه فقط هشت دقیقه جنوب غربی، که در دهه 90 متمرکز شده است. در آنجا، چندین پشته شسته شده از کفش های مارجیلا Denim و Helmut Lang را در شرایط زیبا و تعداد زیادی پیدا خواهید کرد.

این توکیو است که مستقیما المان printings.jp، از طریق ایجاد آن، Hashiura متوجه شد که طرفداران مد روز مداوم گرسنه برای طرح های بسیار با نفوذ، آرشیو است که مد امروز مدرن وجود دارد. او می گوید: "من می دانستم که بسیاری از مردم در حال حاضر با خاطراتی مشابه با من به نظر می رسند، و من شروع به فکر کردن برای انتشار کتاب های مرجع کردم که می توانند گذشته را با آینده ارتباط دهند". به احتمال زیاد، او ملاقات کرد یک شریک تجاری شش ماه قبل با شور و شوق برابر برای مجموعه لباس، و آنها تصمیم به باز کردن printings.jp "برای انتقال تاریخ از طریق هر دو لباس و مواد چاپی".

در حداقل وب سایت سیاه و سفید، خود را به روزهای ابتدایی اینترنت، دو گزینه منو: "کتاب آرشیو" و "آرشیو کتاب" وجود دارد. این دومین عکس های صاف از مواد چاپی نادر را در انبار دارد: نسخه های Comme des شش مجله Garçons از سال 1988 تا 1991، حاوی عکس های پیتر لیندبرگ و استیون مایسل، و یا یک ویرایش بی نظیر مجله ی مجله ی مجله ی Margiela است. اولین سند اولین نسخه چاپی در ژاپن را در Simons نشان می دهد، مجموعه ای از دو تامز با عنوان 1996-2001 و 2001-2006. در حدود 700 صفحه، آیتم های فرقه ای هستند: بمب افکن های Pyramid از مجموعه "Summa Cum Laude" بهار 2000 و پارک ماهی ماهی پاییز سال 2003 با سبد گل رز پیتر ساویل، از جلد آلبوم New Order برای Power، Corruption & Lies، پچ عقب

این قطعات به طور عمده متعلق به هاشورا و همکارانش (گرچه آنها چند نفر از دوستان را برای فراخوانی انتخاب کردند) و چندین ماه آنها را عکاسی کردند تا زمانی که آنها بیش از 1300 کاهش داشته باشند. هشيورا توضيح مي دهد كه چرا طراح بلژيك نخستين موضوع خود بود، "سبک هاي راف سيمونز تاثيرات عميقي بر مد مدرن داشته است." عنصری عاطفی برای آن نیز وجود داشت: "در عین حال، به دلیل شادی مشترک ما با لباس های رف سیمونس است که ما با هم متحد شده ایم تا این کتاب های بایگانی را در اولویت قرار دهیم."

این ممکن است به نظر یک تصمیم عجیب و غریب برای باز کردن یک فروشگاه چاپ در این روز و سال، اما Hashiura فکر می کند زمان بندی نمی تواند بهتر باشد؛ از نقطه اوج خود را در فن آوری با طهارت توکیو، او می بیند واکنش علیه آنچه یک بار مصرف و اشتیاق برای چیزهایی که مورد قدردانی است. او می گوید: "احساس می کنم اکنون زمان است که در آن چیزی از دست رفته است." "من این را نمی گویم که گذشته را ستایش و انتقاد کن، اما با درک گذشته، من فکر می کنم که می توانیم آینده را گسترش دهیم." او همچنین به قدرت چاپ کمک می کند. او می گوید: "رسانه ها مانند یک کتاب می توانند به مردم بیشتری برسند، و از طریق کتاب، ما می خواهیم چیزهای واقعی و اصلی را انتقال دهیم و آنها را به آینده منتقل کنیم."

پس از 10 سال نگهداری با کارداشیان، ما با این 9 روند مدرن روبرو هستیم

من، چگونه زمان پرواز. فقط یک دهه پیش بود که کیم کارداشیان غرب کیممی از بلوک بود و برای رویدادهای فرش قرمز محلی لس آنجلس در گوشواره حلقه، لباس های تسمه ای و پمپ های پلتفرم لباس پوشید. خواهرانش Khloe، Kourtney، Kendall و Kylie حتی بر روی صفحه رادار نباشند (دو تا از آنها هنوز در مدرسه راهنمایی بودند). سپس یک نمایش به زندگی ما آمد که با نگهداری از کارداشیان ها، و در نهایت آنها را از دست ندهد. امشب خانواده ده سال از نمایش خود را جشن می گیرند، و این که آیا آنها را دوست دارید یا از آنها نفرت دارید، Kardashians تبدیل به یک قطعه جداگانه از zeitgeist هزاره.Supreme x Louis Vuitton red leather fanny pack, price upon request, For information: [louisvuitton.com](https://www.louisvuitton.com){: rel=nofollow}; Gucci iconic logo fanny pack, $590, for information: [gucci.com](https://gucci.com){: rel=nofollow}; Louis Vuitton Damier canvas bum bag, $380, [hautebagsandaccessories.com](http://www.hautebagsandaccessories.com/Louis-Vuitton-Damier-Canvas-Bum-Bag-Melville-N51172_p_227.html?gclid=CjwKCAjw6ZLOBRALEiwAxzyCW78TP60A2oggWBBlwu816ZuZhEdeBRr3G01X8hoI8Enq3tAA320r0BoCiScQAvD_BwE){: rel=nofollow}; Prada Bandoliera nylon waist pack, $960, [saksfifthavenue.com](https://www.saksfifthavenue.com/main/ProductDetail.jsp?PRODUCT%3C%3Eprd_id=845524447126343&site_refer=CSE_GGLPRADS001&gclid=CjwKCAjw6ZLOBRALEiwAxzyCW9N7HLE9bOqGtK7UILfHtXBf3CMOlWICAx3euiUboaKiFx1TQUO5oBoC3VwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds){: rel=nofollow}; Carhartt WIP Dawson bag, $48, [shop.bdgastore.com](https://shop.bdgastore.com/products/dawson-bag){: rel=nofollow}

آنها تغییر کرده اند که ما ستایشگران را پرستش می کنیم، مخصوصا کسانی که برای هیچ چیز معروف نیستند. ارزش سرگرمی در حال حاضر با اندازه زمان کیم برای خوردن سالاد خود را اندازه گیری، در حالی که مادر Kris Jenner در مورد فروش تخم مرغ خود را به خاورمیانه سلطنتی صحبت می شود. آنچه KUWTK نیز انجام داده است تغییر بسیار مد و زیبایی است. زنان و مردان کارداشیان از طریق ساده یا به صورت غیر مستقیم، بیش از چندین روند را هدایت می کنند. کایلی کرسنت را به ورزشگاه سپرد و آن را در صفحات یک تابلوئید به پایان رساند: من نیازمند یک کرست! کیم از هتلش بیرون رفت و نشانش را نشان داد: چرا باید من را نیز نشان ندهم؟ و بله، اگر بسیاری از قطعات لباس پوشیدنشان مستقیما از باند فرودگاهها باشند، به جز Yeezy، Prada، Balmain و Balenciaga وجود دارد، به نام چند مورد علاقه خود را، اما با یک پست سریع به Snapchat، نفوذ آنها به آنها توجه کنید بی نظیر است.

اغراق آمیزه های کارتونی کارتاشی ها ممکن است کمی بیشتر از حد بالا باشد، اما هی، حداقل آنها سرگرم کننده با مد، که واقعا ما باید همه چیز را به هر حال انجام دهد. همه چیز نباید خیلی جدی باشد. آنها ممکن است واقعا در واقعیت زندگی کنند - تلویزیون زمین، اما به سبک درخشان، شما نمی توانم بگویم که خواهر در 10 سال به راه طولانی برسد. در بالا، در جشن نقطه عطف خود، در اینجا نه روند با Kim، Khloé، Kourtney، Kendall، Kylie و البته همه راه هایی که با آنها در ارتباط است، بوجود می آیند.

آمال کلونی، جایگزین مناسب برای لباس Maxi است

Earler در این هفته، آمال کلونی، با همسرش جورج در Villa d'Este، هتل منحصر به فرد ایتالیایی مشرف به دریاچه کومو بود. حقوقدان حقوق بشر این زن و شوهر دوقلوهای اسکندر و الا را تنها در این ماه ژوئن به دنیا آورد، هرچند که او ظاهرا کمربندهای کامل کودک پسربچه را در اختیار دارد و با ایده های جدید مد، از جمله جلیقه ای بی نظیر Elisabetta Franchi jumpsuit و شب پیراهن لباس شبانه سکلا مک کارتی. کلونی در یک نگاه جدید و شیک، با نگاهی تازه از Rosie Assoulin، تغییر داده است، به طوری که مایل به دوست داشتنش برای یک شبح شگفت انگیز است.Amal ClooneyAmal Clooney

کلوئینی شلوار Maxi خود را با یک کت و شلوار ظریف از همان برچسب زده، و احساس تحسین و عاشقانه را به تعطیلات تعطیلات آورده است. موهایش به طرز شگفتآمیزی در امواج راحت شده بود، او نیاز به چیزی بیشتر برای برداشتن ظاهر دیگر از کلاچ درخشان و دستبند طلا نداشت.

کنال جنر و بلا هادین را به رژه پراید لندن در سبک برسانید

تازه کردن پاشنه های هفته مد لباس در پاریس، کنگل ژنرر و بلا هاديچ در روز چهارشنبه امروز در لندن، پرچم پرواز خود را در اختیار پرید. Supermodels هر نمایش بزرگ از Fendi را به Dior رفت، اما این کار آنها را متوقف نکرد تا پیاده رو به نام باند شخصی خود را به نام حقوق همجنسگرا متوقف کند. علاوه بر این، با لباسهای آگاهانه هماهنگ شده، تقریبا به نظر می رسید یک پیام بزرگتر از وحدت را ارسال کنند. (و خوب هم بودند.)

با اکثر اروپا هنوز هم تحت یک موج گرما غم انگیز است، آنها به خوبی برای رفتن به بالا ناز کمی موش خرما. پالت رنگ صورتی برای یک ظاهر جلا و خسته کننده ساخته شده است و در جین دوست پسرانه شلوار با هم در گام است. در حالی که جنر، اخیرا یک سفیر آدیداس را نامگذاری کرد، در کفشهای کلاسیک مارک قرار گرفت، هادید چکمه های جنگی را انتخاب کرد - و هر دو برای راهپیمایی آماده شدند. عینک آفتابی علامت در یک شکل زاویه ای از پرانتزهای خوب کم کلید، با کلاه های رنگین کمان راه راه با شعله ور شدن یک حس بازیانه از هماهنگی.

شما حتی می توانید بعد از 40 سال یک جوراب شلواری بخرید

در دهه 1980، جلیقه های لباس و کیف های زنانه برای زنان، چیزی شبیه به گریم مد گرم بود. این لباس ها عادی و بسیار محبوب بودند چرا که آنها به تنهایی و به طور رسمی فرسوده شدند. با این حال، شما آگاه هستید که با گذشت زمان، مدی تکامل یافته و در نتیجه، جلیقه و زیورآلات مانند لباس دیگر محبوبیت خود را برای مدتی از دست دادند.With a chic blazer, leather jacket, or coat, there's no end to how you could style the Enticing Endeavors Black Jumpsuit! This sleeveless jumpsuit is made from lightly textured knit with a squared-off neckline, and seamed bodice. High-waisted pant legs fall to a classic wide cut. #lovelulus

در چند سال گذشته هرچند آنها با یک انفجار مجددا روی زمین قرار گرفته اند؛ و به لطف خداحافظی باید به طراحان معاصر بپردازیم که تعهد خود را به بازسازی روند مد که در دهه 80 وجود داشت، انجام داد. در حال حاضر، این موارد مد، احساسات و نفع خود را به دست آورده اند و زنان آنها را با سبک و ظرافت پوشانده اند - حتی آن دسته از زنان که در چهل سالگی و بیشتر در این لباس های جذاب دیده می شوند. در حقیقت، آنها در میان زنان بالغ جوان نیز بسیار محبوب هستند.

هیچ راهی وجود ندارد که شما یک زن را در یک جوراب شلواری تماشا کنید زیرا درخواست تجدید نظر در جنسیت از بین می رود. این نیز راحت است و اگر شما انتخاب کنید برای اضافه کردن یکی از این به کمد خود، شما قطعا آن را در اندازه، رنگ و طراحی که دوست دارید پیدا کنید. شما می توانید آنها را در چاپ حیوانات، رنگ جامد، گل و رنگ بلوک پوشانید.

ماده، تفاوت را ایجاد می کند
رمبول ها نسخه کوتاه تر از jumpsuit طولانی هستند. هر دو نیز با استفاده از مواد جین طراحی شده اند و این همان چیزی است که اکثر مردم در مورد خرید یک jumpsuit یا گردنبند فکر می کنند. با این حال، آنها در طیف گسترده ای از مواد از جمله جریس، پلی استر، ساتن و پنبه طراحی شده است. پلی استر تمایل به ایجاد لباس رسمی تر دارد. اگر قصد دارید رسمی باشید، باید آن را با پاشنه و احتمالا ژاکت یا ژاکت بپوشید. از یک رنگ ظریف استفاده کنید، هرچند که با توجه به یک ژاکت یا ژاکت، زیرا شما نمی خواهید از آن استفاده کنید.

برای نشان دادن چگونگی استفاده از پارچه برای لباس خود، اگر شما انتخاب کنید پنبه با یک خط گردن پرده، ممکن است با آنچه که شما در تلاش برای انجام آن را انجام دهد خوب نیست. شما احتمالا با ساتن بهتر است، که جریان و ظرافت بیشتری را ارائه می دهد.

نوک دیگر
سبک را ترک کنید. سعی نکنید بیش از حد نوآورانه باشید به جز افزودن ژاکت یا لوازم جانبی. جوراب زنانه ساقه عطر به زیبایی نیاز ندارد. آنها بهتر است هنگام استفاده از روش معمول استفاده شوند. هیچ چیز جذاب تر از یک جور لباس مناسب برای یک خانم است!

شما می توانید چاپ های روستایی را انتخاب کنید، اما اگر شما بیش از چهل ساله هستید، سعی کنید از خطوط نازک دور بمانید. به نظر من این بهتر است برای زن بالغ جوان. یک نگاهی که شکل بدن و سبک شخصی شما را برجسته می کند را انتخاب کنید.
12