وبلاگ امرسون

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ وبلاگ امرسون خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

هیچ کس در میلان شادتر از کامبیزهای مسیحی نبود

در این فصل، هیچ کس در این فصل از میلان مسیحی بیشتر خوشحال نبود. پسر شیک Diddy روز مد مردان را در شهر باز می کند و نشان می دهد که مانتوری Dolce & Gabbana و نمایش مارکت مخفی مارک تجاری در همان روز است. در حالی که ورزش کردن یک ژاکت پرتقال برای یک شاهزاده در دور اول خود و یک تاج و تردیدی در کنار او بود، کامب ها نگران بود که او را به عنوان حق امتیاز هیپ هاپ فریب دهد. اگرچه بعد از اینکه پدرش معروف شد، هنگامی که به آزار و اذیت میپردازد، بعد از مدتی او را به عنوان یک ماجراجویی که همه چیز خودش است، میبیند، Combs میبیند. او به سرعت یک نام برای خود را به عنوان یک مدل ساخته است، چیزی که هرگز در نظر نگرفت. Combs گفت: "من زمانی که من در ماه ژوئن گذشته انجام دادم شوکه شدم، اما من خیلی افتخار می کنم، که از طریق ایمیل از میلان نیز در حال مبارزه با تبلیغات تبلیغاتی برند است. "کار با Dolce یکی از بهترین تجربه های زندگی من بوده است."

مدل سازی ممکن است به عنوان یک تعجب آورده، اما کمبس همیشه در سبک شخصی سرمایه گذاری شده است. او اغلب به روز رسانی های خود را در نمایشtagram با بیش از 500 پیروان خود در حالی که ارائه نگاهی به زندگی روزمره glam خود را به اشتراک گذاری. او گفت: "رشد می کند، من به جزئیات لباس و نظافت شخصی خود توجه خاصی کردم." توصیف نگاه او به عنوان "یخ زده، تازه، و سوژاد"، کامب ها سرگرم کردن کشیدن قطعات است که با روحیه ماجراجویی و عشق سفر صحبت می کنند. "من قطعا از پوشیدن رنگ ترس ندارم و دوست دارم ترکیبات خیابانی را از سواحل شرقی و غربی تقلید کنم، زیرا نشان می دهد که من هستم."

تقاطع بین موسیقی و مد یک منبع مهم الهام بخش برای رپ جوان است. "باز کردن هر دو نشان می دهد بسیار خوشحال بود، اما لحظه ای مورد علاقه من بود برای رفتن به نمایش دوم به آهنگ من" نوع متفاوت، "گفت: Combs. "من فکر می کنم موسیقی و مد با دست به دست می آید، بنابراین می خواهم ادامه پیدا کردن راه های خلاقانه برای ترکیب آهنگ های من با پروژه های مد." با توجه به مسیر شغلی خود، کامب ها به راحتی می تواند عشق خود را به مد به موسیقی درام، اما از خانواده ما شان جان را به ما رسانید، او ممکن است چیزی فراتر از ذهن داشته باشد. "من همچنین می خواهم برای طراحی کاوش؛ شاید با شروع یک مجموعه کپسول و سپس به چیزی بزرگتر بروید. "این فضا را تماشا کنید!


[ بازدید : 25 ]

[ دوشنبه 2 بهمن 1396 ] [ 12:39 ] [ emerson ]

[ ]

چرا فروشگاه Top Vintage توکیو اکنون کتابهای مد روزی را چاپ می کند که از Raf شروع می شود

شهر نئون Whirring در توکیو یک گنجینه شگفت انگیز برای جمع آوری لباس های پرنعمت است، در حالی که اگر مایل هستید آن را بپوشانید، یک دامن حباب Comme des Garçons را می توان برای 70 دلار خریداری کرد. در مقابل این پس زمینه، یکی از فروشگاههای محترم، بالاتر از بقیه است: Laila، که به طور گسترده ای به عنوان بهترین فروشندگان شهر توسط کسانی که در شناخته می شود. لایلا، بیش از یک بوتیک، یک نقطه کانونی برای وسوسه های مد توکیو است که می خواهند انبار شخصی خود را از Margiela و Yohji مقایسه کنند. لایلا در ماه جاری، پرینترهای jj را راه اندازی خواهد کرد، سایت جدیدی که مدفون محور چاپی را عرضه می کند: مجلات، عکاسی و کتاب های هنر، کاتالوگ، دعوتنامه ها و غیره. این شرکت همچنین به عنوان یک نشر مستقل فعالیت می کند که کتاب های مدرن آرشیو را با اولین مجموعه محدودی از راف سیمونز تهیه می کند تا از اواسط ژانویه حمل شود.

هیدئو هاشورا، مدیر لیلا، 15 سال پیش در یک فروشگاه نمایشی تک محفل در Jingumae مراسم افتتاحیه را به یاد می آورد. او فقط مجموعه ای از پله های آبی رنگ را به فروش می رساند و همچنان به فروش قطعات قطعه ای از مارک های Maison مانند مجموعه ای از کت Yves Saint Laurent Safari، Courreges knit-soft کره و Alaïa خزنده می پردازد. فکر بسیار در طرح قرار داده شده است، قطعات به سختی مانند اقلام در نمایش قرار داده است. هاشورا می گوید: "من می خواستم نه تنها فروش لباس های با تاریخ عمیق، بلکه همچنین آنها را در طول زمان جمع آوری کرده و آنها را با دیدگاه خودم ویرایش کنم." چهار سال پیش، او Laila توکیو، دوم Shibuya فروشگاه فقط هشت دقیقه جنوب غربی، که در دهه 90 متمرکز شده است. در آنجا، چندین پشته شسته شده از کفش های مارجیلا Denim و Helmut Lang را در شرایط زیبا و تعداد زیادی پیدا خواهید کرد.

این توکیو است که مستقیما المان printings.jp، از طریق ایجاد آن، Hashiura متوجه شد که طرفداران مد روز مداوم گرسنه برای طرح های بسیار با نفوذ، آرشیو است که مد امروز مدرن وجود دارد. او می گوید: "من می دانستم که بسیاری از مردم در حال حاضر با خاطراتی مشابه با من به نظر می رسند، و من شروع به فکر کردن برای انتشار کتاب های مرجع کردم که می توانند گذشته را با آینده ارتباط دهند". به احتمال زیاد، او ملاقات کرد یک شریک تجاری شش ماه قبل با شور و شوق برابر برای مجموعه لباس، و آنها تصمیم به باز کردن printings.jp "برای انتقال تاریخ از طریق هر دو لباس و مواد چاپی".

در حداقل وب سایت سیاه و سفید، خود را به روزهای ابتدایی اینترنت، دو گزینه منو: "کتاب آرشیو" و "آرشیو کتاب" وجود دارد. این دومین عکس های صاف از مواد چاپی نادر را در انبار دارد: نسخه های Comme des شش مجله Garçons از سال 1988 تا 1991، حاوی عکس های پیتر لیندبرگ و استیون مایسل، و یا یک ویرایش بی نظیر مجله ی مجله ی مجله ی Margiela است. اولین سند اولین نسخه چاپی در ژاپن را در Simons نشان می دهد، مجموعه ای از دو تامز با عنوان 1996-2001 و 2001-2006. در حدود 700 صفحه، آیتم های فرقه ای هستند: بمب افکن های Pyramid از مجموعه "Summa Cum Laude" بهار 2000 و پارک ماهی ماهی پاییز سال 2003 با سبد گل رز پیتر ساویل، از جلد آلبوم New Order برای Power، Corruption & Lies، پچ عقب

این قطعات به طور عمده متعلق به هاشورا و همکارانش (گرچه آنها چند نفر از دوستان را برای فراخوانی انتخاب کردند) و چندین ماه آنها را عکاسی کردند تا زمانی که آنها بیش از 1300 کاهش داشته باشند. هشيورا توضيح مي دهد كه چرا طراح بلژيك نخستين موضوع خود بود، "سبک هاي راف سيمونز تاثيرات عميقي بر مد مدرن داشته است." عنصری عاطفی برای آن نیز وجود داشت: "در عین حال، به دلیل شادی مشترک ما با لباس های رف سیمونس است که ما با هم متحد شده ایم تا این کتاب های بایگانی را در اولویت قرار دهیم."

این ممکن است به نظر یک تصمیم عجیب و غریب برای باز کردن یک فروشگاه چاپ در این روز و سال، اما Hashiura فکر می کند زمان بندی نمی تواند بهتر باشد؛ از نقطه اوج خود را در فن آوری با طهارت توکیو، او می بیند واکنش علیه آنچه یک بار مصرف و اشتیاق برای چیزهایی که مورد قدردانی است. او می گوید: "احساس می کنم اکنون زمان است که در آن چیزی از دست رفته است." "من این را نمی گویم که گذشته را ستایش و انتقاد کن، اما با درک گذشته، من فکر می کنم که می توانیم آینده را گسترش دهیم." او همچنین به قدرت چاپ کمک می کند. او می گوید: "رسانه ها مانند یک کتاب می توانند به مردم بیشتری برسند، و از طریق کتاب، ما می خواهیم چیزهای واقعی و اصلی را انتقال دهیم و آنها را به آینده منتقل کنیم."

[ بازدید : 28 ]

[ چهارشنبه 22 آذر 1396 ] [ 9:44 ] [ emerson ]

[ ]

پس از 10 سال نگهداری با کارداشیان، ما با این 9 روند مدرن روبرو هستیم

من، چگونه زمان پرواز. فقط یک دهه پیش بود که کیم کارداشیان غرب کیممی از بلوک بود و برای رویدادهای فرش قرمز محلی لس آنجلس در گوشواره حلقه، لباس های تسمه ای و پمپ های پلتفرم لباس پوشید. خواهرانش Khloe، Kourtney، Kendall و Kylie حتی بر روی صفحه رادار نباشند (دو تا از آنها هنوز در مدرسه راهنمایی بودند). سپس یک نمایش به زندگی ما آمد که با نگهداری از کارداشیان ها، و در نهایت آنها را از دست ندهد. امشب خانواده ده سال از نمایش خود را جشن می گیرند، و این که آیا آنها را دوست دارید یا از آنها نفرت دارید، Kardashians تبدیل به یک قطعه جداگانه از zeitgeist هزاره.Supreme x Louis Vuitton red leather fanny pack, price upon request, For information: [louisvuitton.com](https://www.louisvuitton.com){: rel=nofollow}; Gucci iconic logo fanny pack, $590, for information: [gucci.com](https://gucci.com){: rel=nofollow}; Louis Vuitton Damier canvas bum bag, $380, [hautebagsandaccessories.com](http://www.hautebagsandaccessories.com/Louis-Vuitton-Damier-Canvas-Bum-Bag-Melville-N51172_p_227.html?gclid=CjwKCAjw6ZLOBRALEiwAxzyCW78TP60A2oggWBBlwu816ZuZhEdeBRr3G01X8hoI8Enq3tAA320r0BoCiScQAvD_BwE){: rel=nofollow}; Prada Bandoliera nylon waist pack, $960, [saksfifthavenue.com](https://www.saksfifthavenue.com/main/ProductDetail.jsp?PRODUCT%3C%3Eprd_id=845524447126343&site_refer=CSE_GGLPRADS001&gclid=CjwKCAjw6ZLOBRALEiwAxzyCW9N7HLE9bOqGtK7UILfHtXBf3CMOlWICAx3euiUboaKiFx1TQUO5oBoC3VwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds){: rel=nofollow}; Carhartt WIP Dawson bag, $48, [shop.bdgastore.com](https://shop.bdgastore.com/products/dawson-bag){: rel=nofollow}

آنها تغییر کرده اند که ما ستایشگران را پرستش می کنیم، مخصوصا کسانی که برای هیچ چیز معروف نیستند. ارزش سرگرمی در حال حاضر با اندازه زمان کیم برای خوردن سالاد خود را اندازه گیری، در حالی که مادر Kris Jenner در مورد فروش تخم مرغ خود را به خاورمیانه سلطنتی صحبت می شود. آنچه KUWTK نیز انجام داده است تغییر بسیار مد و زیبایی است. زنان و مردان کارداشیان از طریق ساده یا به صورت غیر مستقیم، بیش از چندین روند را هدایت می کنند. کایلی کرسنت را به ورزشگاه سپرد و آن را در صفحات یک تابلوئید به پایان رساند: من نیازمند یک کرست! کیم از هتلش بیرون رفت و نشانش را نشان داد: چرا باید من را نیز نشان ندهم؟ و بله، اگر بسیاری از قطعات لباس پوشیدنشان مستقیما از باند فرودگاهها باشند، به جز Yeezy، Prada، Balmain و Balenciaga وجود دارد، به نام چند مورد علاقه خود را، اما با یک پست سریع به Snapchat، نفوذ آنها به آنها توجه کنید بی نظیر است.

اغراق آمیزه های کارتونی کارتاشی ها ممکن است کمی بیشتر از حد بالا باشد، اما هی، حداقل آنها سرگرم کننده با مد، که واقعا ما باید همه چیز را به هر حال انجام دهد. همه چیز نباید خیلی جدی باشد. آنها ممکن است واقعا در واقعیت زندگی کنند - تلویزیون زمین، اما به سبک درخشان، شما نمی توانم بگویم که خواهر در 10 سال به راه طولانی برسد. در بالا، در جشن نقطه عطف خود، در اینجا نه روند با Kim، Khloé، Kourtney، Kendall، Kylie و البته همه راه هایی که با آنها در ارتباط است، بوجود می آیند.

[ بازدید : 25 ]

[ دوشنبه 3 مهر 1396 ] [ 11:10 ] [ emerson ]

[ ]

آمال کلونی، جایگزین مناسب برای لباس Maxi است

Earler در این هفته، آمال کلونی، با همسرش جورج در Villa d'Este، هتل منحصر به فرد ایتالیایی مشرف به دریاچه کومو بود. حقوقدان حقوق بشر این زن و شوهر دوقلوهای اسکندر و الا را تنها در این ماه ژوئن به دنیا آورد، هرچند که او ظاهرا کمربندهای کامل کودک پسربچه را در اختیار دارد و با ایده های جدید مد، از جمله جلیقه ای بی نظیر Elisabetta Franchi jumpsuit و شب پیراهن لباس شبانه سکلا مک کارتی. کلونی در یک نگاه جدید و شیک، با نگاهی تازه از Rosie Assoulin، تغییر داده است، به طوری که مایل به دوست داشتنش برای یک شبح شگفت انگیز است.Amal ClooneyAmal Clooney

کلوئینی شلوار Maxi خود را با یک کت و شلوار ظریف از همان برچسب زده، و احساس تحسین و عاشقانه را به تعطیلات تعطیلات آورده است. موهایش به طرز شگفتآمیزی در امواج راحت شده بود، او نیاز به چیزی بیشتر برای برداشتن ظاهر دیگر از کلاچ درخشان و دستبند طلا نداشت.

[ بازدید : 24 ]

[ پنجشنبه 2 شهريور 1396 ] [ 11:29 ] [ emerson ]

[ ]

کنال جنر و بلا هادین را به رژه پراید لندن در سبک برسانید

تازه کردن پاشنه های هفته مد لباس در پاریس، کنگل ژنرر و بلا هاديچ در روز چهارشنبه امروز در لندن، پرچم پرواز خود را در اختیار پرید. Supermodels هر نمایش بزرگ از Fendi را به Dior رفت، اما این کار آنها را متوقف نکرد تا پیاده رو به نام باند شخصی خود را به نام حقوق همجنسگرا متوقف کند. علاوه بر این، با لباسهای آگاهانه هماهنگ شده، تقریبا به نظر می رسید یک پیام بزرگتر از وحدت را ارسال کنند. (و خوب هم بودند.)

با اکثر اروپا هنوز هم تحت یک موج گرما غم انگیز است، آنها به خوبی برای رفتن به بالا ناز کمی موش خرما. پالت رنگ صورتی برای یک ظاهر جلا و خسته کننده ساخته شده است و در جین دوست پسرانه شلوار با هم در گام است. در حالی که جنر، اخیرا یک سفیر آدیداس را نامگذاری کرد، در کفشهای کلاسیک مارک قرار گرفت، هادید چکمه های جنگی را انتخاب کرد - و هر دو برای راهپیمایی آماده شدند. عینک آفتابی علامت در یک شکل زاویه ای از پرانتزهای خوب کم کلید، با کلاه های رنگین کمان راه راه با شعله ور شدن یک حس بازیانه از هماهنگی.

[ بازدید : 28 ]

[ دوشنبه 19 تير 1396 ] [ 11:31 ] [ emerson ]

[ ]

شما حتی می توانید بعد از 40 سال یک جوراب شلواری بخرید

در دهه 1980، جلیقه های لباس و کیف های زنانه برای زنان، چیزی شبیه به گریم مد گرم بود. این لباس ها عادی و بسیار محبوب بودند چرا که آنها به تنهایی و به طور رسمی فرسوده شدند. با این حال، شما آگاه هستید که با گذشت زمان، مدی تکامل یافته و در نتیجه، جلیقه و زیورآلات مانند لباس دیگر محبوبیت خود را برای مدتی از دست دادند.With a chic blazer, leather jacket, or coat, there's no end to how you could style the Enticing Endeavors Black Jumpsuit! This sleeveless jumpsuit is made from lightly textured knit with a squared-off neckline, and seamed bodice. High-waisted pant legs fall to a classic wide cut. #lovelulus

در چند سال گذشته هرچند آنها با یک انفجار مجددا روی زمین قرار گرفته اند؛ و به لطف خداحافظی باید به طراحان معاصر بپردازیم که تعهد خود را به بازسازی روند مد که در دهه 80 وجود داشت، انجام داد. در حال حاضر، این موارد مد، احساسات و نفع خود را به دست آورده اند و زنان آنها را با سبک و ظرافت پوشانده اند - حتی آن دسته از زنان که در چهل سالگی و بیشتر در این لباس های جذاب دیده می شوند. در حقیقت، آنها در میان زنان بالغ جوان نیز بسیار محبوب هستند.

هیچ راهی وجود ندارد که شما یک زن را در یک جوراب شلواری تماشا کنید زیرا درخواست تجدید نظر در جنسیت از بین می رود. این نیز راحت است و اگر شما انتخاب کنید برای اضافه کردن یکی از این به کمد خود، شما قطعا آن را در اندازه، رنگ و طراحی که دوست دارید پیدا کنید. شما می توانید آنها را در چاپ حیوانات، رنگ جامد، گل و رنگ بلوک پوشانید.

ماده، تفاوت را ایجاد می کند
رمبول ها نسخه کوتاه تر از jumpsuit طولانی هستند. هر دو نیز با استفاده از مواد جین طراحی شده اند و این همان چیزی است که اکثر مردم در مورد خرید یک jumpsuit یا گردنبند فکر می کنند. با این حال، آنها در طیف گسترده ای از مواد از جمله جریس، پلی استر، ساتن و پنبه طراحی شده است. پلی استر تمایل به ایجاد لباس رسمی تر دارد. اگر قصد دارید رسمی باشید، باید آن را با پاشنه و احتمالا ژاکت یا ژاکت بپوشید. از یک رنگ ظریف استفاده کنید، هرچند که با توجه به یک ژاکت یا ژاکت، زیرا شما نمی خواهید از آن استفاده کنید.

برای نشان دادن چگونگی استفاده از پارچه برای لباس خود، اگر شما انتخاب کنید پنبه با یک خط گردن پرده، ممکن است با آنچه که شما در تلاش برای انجام آن را انجام دهد خوب نیست. شما احتمالا با ساتن بهتر است، که جریان و ظرافت بیشتری را ارائه می دهد.

نوک دیگر
سبک را ترک کنید. سعی نکنید بیش از حد نوآورانه باشید به جز افزودن ژاکت یا لوازم جانبی. جوراب زنانه ساقه عطر به زیبایی نیاز ندارد. آنها بهتر است هنگام استفاده از روش معمول استفاده شوند. هیچ چیز جذاب تر از یک جور لباس مناسب برای یک خانم است!

شما می توانید چاپ های روستایی را انتخاب کنید، اما اگر شما بیش از چهل ساله هستید، سعی کنید از خطوط نازک دور بمانید. به نظر من این بهتر است برای زن بالغ جوان. یک نگاهی که شکل بدن و سبک شخصی شما را برجسته می کند را انتخاب کنید.

[ بازدید : 31 ]

[ جمعه 2 تير 1396 ] [ 11:05 ] [ emerson ]

[ ]

چگونه سلنا گومز قرار دادن یک چرخش هزاره در این '80s در مد ترند

در حالی که جی جی حدید، کندال جنر، و البته، بلا حدید، اند تجدید '90s در روند مد مشغول مانند مادر ژان و فانی بسته شده، سلنا گومز در حال رسیدن به تماس و حتی بیشتر. وقتی خواننده پاپ دیروز پا در لس آنجلس برای ترویج بد دروغگو، او یک پیچ و تاب هزار ساله در '80s در سلسله زرق و برق در راه بیش از یک قرار داده است.

گومز در capris Jacquemus فاق بلند cinched با کمربند عمده بسته بندی بیانیه مناسب است. لوازم جانبی برجسته چشم نواز ارایش طلا و شکل ساعت شنی ایجاد شده است. او آن را با یک پیراهن سفید ترد صدر، همچنین توسط Jacquemus، با شانه شدید، که جبران شلوار پوست تنگ به عنوان یک بازی هوشمندانه در نسبت. در همین حال، شلوار خود را با دوخت قابل رویت کردن جلو که پا طول آمد. که در آن یک صندل دلپذیری اند منحرف شده، پمپ های سفید ساده Gianvito روسی با اشاره تابستانی احساس کارآمد و هنوز هم ظهور.

[ بازدید : 25 ]

[ شنبه 20 خرداد 1396 ] [ 10:34 ] [ emerson ]

[ ]

آینده از مد؟ برای فارغ التحصیلان ایالات متحده، این همه در مورد توسعه پایدار

برای اولین بار، CFDA ارائه یک نمایش از فارغ التحصیلان پنج مدرسه مد در ایالات متحده زیر یک سقف. تلقی CFDA مد آینده فارغ التحصیل نمایشگاه، این رویداد culls با هم استعداد بالا از دانشکده طراحی پارسونز، موسسه مد از فناوری، موسسه پرات، آکادمی دانشگاه هنر، و مدرسه طراحی رود آیلند در Center415 وسط شهر است. هر کدام از فارغ اخیر شده است با یک مربع کوچک از فضای آنها می توانند عرشه در طرح های خود را مجهز شده است. برخی، مانند اریک گلدبرگ پرات، بیش از همه برای یک تجربه همهجانبه کلاژ تخته خلق و خوی خود، دیگران برای یک را محجوب تر تصمیم گرفتند. تنظیمات شخصی به کنار، جمعی برخی از روندهای غیر قابل انکار در مورد آینده از مد نشان داد.

بزرگترین غذای آماده است که طراحان جوان در مورد پایداری-بسیار نگران، در واقع نگران هستند. اکثریت قریب به اتفاق فارغ التحصیلان مجموعه های خود از مواد upcycled هایی را از تغییر کاربری ژاکت جو تازه (Panisa Busayanont پارسونز) به جورب دلار از سطل پرنعمت (میلا سالیوان پرات) ساخته شده است. "من پارچه پرنعمت زیرا جمع آوری منسوجات پرنعمت شور و شوق برای من است، بلکه به دلیل پایداری بسیار مهم است در حال حاضر، به دلیل منابع ما به سرعت تخلیه، بنابراین مهم است به استفاده مجدد از مواد مانند پارچه فرسوده،" سالیوان وگ گفت.

خلاقیت او از حساسیتی-زاغی مانند؛ در انتهای دیگر این طیف upcycled کار طراح لباس های مردانه و دریایی سابق عدن Slezin است. مستقر در سان فرانسیسکو، در Slesin کند مواد شیمیایی روی جین پایدار خود استفاده کنید، به جای به پایان رساندن و پوشیدن قطعات با دست. "مد شماره دو آلاینده صنعت در جهان است. او گفت: "اگر من به بخشی از یک صنعت بزرگ هستم، من فکر می کنم مهم است که به انجام هیچ آسیبی بیشتر است. "به عنوان یک outdoorsman حرفه ای، طبیعت برای من خیلی مهم است. من می خواهم کار من به برجسته کردن مسائل، مانند تخریب محیط زیست، که دارای پیامدهای جهانی است. "

خم های زیست محیطی از مجموعه های میل شدید فارغ التحصیلان برای استخراج backstories و فرهنگ خود را برای الهام بخش دوم شد. CEN سی، یک طراح فنلاندی چینی از پارسونز، میراث او ترکیبی برای هوشمند را در کشباف نمایشگاه جزیره و فرهنگ اسکی، در حالی که همکلاسی اش چیا لی تاریخ چین خانواده اش در فرهنگ کافی شاپ مالزی کاوش برای ایجاد خارق العاده تاپ Perspex با پنل وصفحات از و لباس با درخواست تجدید نظر هم عامیانه. زو ولان مناسب است شلاق تا اهنگ خیالی با مداد رنگی صورتی بر اساس وسواس جوانان خود را، در حالی که دانشگاه هنر است AASTHA شاه با الهام از سنت های هند برای یک مجموعه پر جنب و جوش از چاپ ابریشم به نمایش و کاکل handprinted جلب کرد. یکی از باهوش ترین مجموعه از Jeremyn لی پارسونز، که تاریخ چین مادر او را با لباس غربی ازدواج کرد. ورزش قرمز گره با نام او intarsia'ed همراه راه راه رنگ مسدود می تواند در مراسم افتتاحیه آویزان می شود. همین کار را برای شلوار پلاستیکی خود را با الگوهای نوعی پارچه ابریشمی، هر چند کسانی خواهد بود کمی سخت تر به پوشیدن اگر نام خود را ریحانا نیست.

دیگر برجسته شامل شادی داگلاس پارسونز، که با مردم زندانی در یک مجموعه که ادراک به چالش می کشد کار می کرد، و پارسونز ایکس کرینگ توانمند سازی برندگان تخیل، اما کلیولند و جی وون چوی، که دومی از آنها لباس برای هر دو جنس است و در جلو از جنبش مد جنسیت . همان که برای Workwear لباس الهام گرفته اولیویا LEBLANC که، در حالی که از لحاظ فنی لباس مردانه، می تواند به خوبی در قاب یک زن نشسته است. LEBLANC می داند یک یا دو چیز در مورد جنسیت پوشا درخواست تجدید نظر، او اخیرا در کار هود توسط هوا اما مثل همه فارغ التحصیلان در بازار است برای یک فرفره جدید. گفت میلا سالیوان پرات از آینده خود، "من قصد دارم به نشان می دهد مجموعه من در لندن در هفته مد فارغ التحصیل و پس از آن، من نیاز به پیدا کردن یک کار، مانند، سریع واقعی است." کارفرمایان، توجه داشته باشید.

[ بازدید : 28 ]

[ چهارشنبه 3 خرداد 1396 ] [ 13:47 ] [ emerson ]

[ ]

عینک آفتابی - یک گزینه مناسب هدیه

اگر تصمیم گیری یک هدیه سخت ترین چیز است، زیرا شما را با ایده های مختلف هدیه گیر پس این مقاله کمک بزرگی باشد. همیشه خوب است به چیزی هدیه ای است که شخص دیگر واقعا نیاز اما اگر شما هیچ سرنخی آنچه پس از آن شما باید سعی کنید هدیه چیزی است که بسیار مفید است و به احتمال زیاد به توسط شخص دیگر استفاده می شود.Você é e sempre será minha melhor amiga❤:

عینک آفتابی لوازم جانبی مد به طور گسترده استفاده می شود و بسیاری از مردم در سراسر جهان ترجیح می دهند که آنها را پوشیده. هدیه یک عینک آفتابی بهترین گزینه را زمانی که شما در حالی که تصمیم گیری برای هدیه ای گیر کرده است.

مردم از همه گروه های سنی و منافع مانند عینک آفتابی عینک آفتابی که باعث می شود بهترین گزینه هدیه. شما می توانید از طیف گسترده ای از سایه ها، رنگ ها، طرح ها، الگوها، و غیره زیر را انتخاب کنید برخی از عینک آفتابی هدیه گزینه های عبارتند از:

تازگی عینک آفتابی
خرید عینک آفتابی به صورت عمده برای یک حزب و یا یک رویداد می تواند یک ایده بسیار خوب است. این عینک آفتابی همچنین می توانید به عنوان یک هدیه بازگشت کامل عمل می کنند و یا این عینک آفتابی می توان برای اضافه کردن لذت به حزب. بسیاری از این عینک آفتابی در یک راه عجیب و غریب و فانی طراحی شده و شما همیشه باید به یاد داشته باشید که عینک آفتابی تازگی فقط برای احزاب و طراحی شده است. برخی از معروف ترین عینک آفتابی تازگی در شکل حیوانات و گل. هدیه هر یک از مهمانان خود را با یک عینک آفتابی اخبار و پپ تا حزب خود را.

بچه ها عینک آفتابی
اگر شما به تعجب واداشت در حالی که خرید یک هدیه برای بچه ها و یا جوانان پس از آن شما می توانید یک جفت با کیفیت بالا از عینک آفتابی بچه خرید. کودکان و نوجوانان همیشه نسبت به عینک آفتابی جذب و بسیاری از خرده فروشان و عمده فروشان ارائه با کیفیت بالا بچه ها عینک آفتابی وجود دارد. عینک آفتابی بچه ها را به شیوه ای متفاوت و رنگارنگ تر طراحی شده چرا که چیزهای رنگارنگ برای بچه ها جذاب تر هستند. به طور کلی لنز یک جفت از عینک آفتابی بچه با استفاده از پلاستیک درجه بالا که تضمین دوام زندگی عملکرد طولانی ساخته شده است. شما به راحتی می توانید رنگ از یک آرایه از عینک آفتابی بچه های موجود در بازار را انتخاب کنید. همیشه از یک خرده مشهور به منظور اطمینان از کیفیت در استانداردهای بین المللی را انتخاب نمایید.

عینک آفتابی مارک دار
اگر به مناسبت کاملا بزرگ است و شما می خواهید به صرف یک مقدار خوبی از پول در هدیه و سپس شما باید نگاه کردن به یک جفت مارک از عینک آفتابی به عنوان یک گزینه هدیه. علامت های تجاری مختلف از عینک آفتابی وجود دارد و شما به راحتی می توانید یک خروجی خرده فروشی در منطقه خود را نیز ببینید. بسیاری از مردم دوست دارم جفت از عینک آفتابی مارک و شخص شما هدیه آن را به جفت برای یک مدت طولانی حفظ کند. برخی از نام تجاری بیشتر مورد علاقه شامل ری بن، دولچه و گابانا و آرمانی.

ماکت عینک آفتابی
اگر شما بودجه عظیمی را ندارد پس توصیه می شود که شما باید مراقب برای عینک آفتابی ماکت. هستند عینک آفتابی عمده فروشی مختلف آنلاین فروشندگان ارائه با کیفیت بالا عینک آفتابی ماکت عمده فروشی برای قیمت مقرون به صرفه است. شما باید بسیار مراقب باشید در حالی که انتخاب فروشنده آنلاین چرا که بازار پر از تقلب است و شما ممکن است تا پایان خرید عینک آفتابی جعلی که بدون استفاده هستند. همیشه نگاه برای عینک آفتابی ماکت که نام طراح و یا آرم ندارد.

[ بازدید : 33 ]

[ پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396 ] [ 11:26 ] [ emerson ]

[ ]

داکوتا جانسون ثابت می کند که این گوچی روند هنوزهم ادامه دارد

داکوتا جانسون دارای استعداد برای ساخت یک جفت ساده از شلوار جین نگاه، خوب، فانتزی. ستاره پنجاه سایه در بورلی هیلز روز گذشته در سر تا پا سفید، کنتراست درخشان به جین دو یا توپ را روی گوه و شلوار جین combos مهارت های بازیگر زن به طور معمول به نفع خال خال شد.
مناسب تی شرت جانسون مناسب عمدا بی عرضه و مکمل ایده آل برای شلوار جین دوست پسر مناسب او بود. ناراحت ظریف و قوی در سجاف کردن شلوار او را به ارائه یک حس جذابیت زندگی در، در حالی که دمپایی خز پوشیده گوچی داد ضربه مد به جلو به آن نیاز است. در واقع، جانسون ثابت کرد که برای اولین بار از این کفش عمده با نام تجاری تحت مدیر خلاق الساندرو میشل، که برای پاییز 2015 راه اندازی شد، هنوز هم مقدار زیادی از مسافت پیموده شده.

[ بازدید : 44 ]

[ پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396 ] [ 10:07 ] [ emerson ]

[ ]

ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]