وبلاگ امرسون

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ وبلاگ امرسون خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

لباس عروسی باید برو به گلدان

پس از احساس وحشت و نگرانی از رفتن را از طریق لباس عروسی چند و در نهایت ساخت یک انتخاب، عروس رویایی لباس عروسی خود را به آخرین خاطرات او را برای یک عمر. این یک واقعیت غم انگیز هر چند که لباس شب لباس عروس است تماس در جعبه خود قرار داده هرگز به روکش به یک نمایش در عروسی یکی دیگر از مگر اینکه عروس بعدی مایل به دان یک لباس عروسی است که به یک فاجعه بدل است.
autumn wedding photo ideas for couples-romantic kiss in the forest:
حفظ لباس عروسی خود را

از قفسه لباس عروسی شیک، چگونه بسیاری از شما فکر می کنم زنده می ماند از طریق سال پس از استفاده. یکی خواهد بود خوش شانس برای فرار crumpling و لکه دار اگر عروس دانست که در آن به ارسال به لباس او را برای حفظ. بله، عروس عزیز است حفظ پوشاک در دسترس برای کسانی که می خواهند برای حفظ لباس عروسی خود و گل عروسی به نگاه به خوبی جدیدی را در روز عروسی وجود دارد.

اما اگر شما مرتب کردن بر اساس احساساتی نیست، حفظ لباس خود را، در کتاب های خود را ندارد. شما می توانید آن را به بعد برای استفاده عملی بیشتر Alter اما دعا چگونه بسیاری از عروس جرأت قطع عضو رویای لباس عروسی خود را؟ چیز دیگر، اگر لباس شب عروسی خود را با عشق با مروارید و پر دوخته شد و وارد شده از بهترین خانه طراحی لباس در پاریس، شما می توانید نه فقط اجازه دهید لباس خود را به فاسد.

قبل از اینکه شما از طریق پشته از لباس در فروشگاه لباس عروس بروید، بخواهید که در آن شما می توانید لباس عروسی خود را حفظ کرده اند. اگر فروشگاه لباس عروس این سرویس ارائه نمی دهد، آنها می توانند یک استقرار حفظ لباس قابل اعتماد به دلیل مغازه لباس عروس تعیین کرده اند تا شبکه های گسترده ای را در کسب و کار لباس عروس توصیه می شود.

چگونه پوشاک حفظ آثار

در طول مراسم عروسی، لباس عروسی به آغوش، لکه ها قرار، و رنج می برند دیگر حرمتی، اما این بخشی از بازی است. به جای عجله لباس هزار دلار خود را به پاک کننده ها، عجله لباس خود را به فروشگاه ارائه می دهد که تمیز کردن فعال شراب یا عرق لکه ها، و از بین بردن شیرینی خوب است. سایر خدمات شامل تجزیه و تحلیل پارچه و آزمایش، ارزیابی بافت پارچه، رنگ، و اندازه گیری، و چک کردن زیور آلات استفاده می شود قبل لباس عروسی از طریق کار می کند.

اگر شما به طور تصادفی شامپاین در لباس شب زیبا خود را sloshed، بدون نیاز به رفتن هیستریک بیش از آن وجود دارد - مشکل را می توان به راحتی با حفظ میراث لباس خوب حل شده است. هر چه لکه، 'کارآگاه، متصدی حفاظت پوشاک قادر به آن سنجاق کردن و تمیز آن را به راه راست خواهد بود. بنابراین عروسی خود را لذت ببرید و هر دقیقه با ارزش را هدر ندهید تماشای بیش از لباس شب خود را و dodging در آغوش گرفتن و تست کالباسی.

مطالعه دقیق از لباس می دهد حفظ میراث پوشاک ایده چگونه برای تمیز کردن و حفظ لباس خود را در شکل اصلی خود را، شاید برای عروس بعدی در خانواده و یا به سادگی برای رضایت خود را از مشاهده و نشان دادن لباس عروسی خود را به فرزندان خود را، خانواده و دوستان.

شما همچنین می توانید ثبت نام کنید تا لباس خود را برای نمایشگاه لباس عروسی در آینده - شما هیچ وقت نمی دانید. اگر این اتفاق می افتد پس از آن این امر می تواند یک تجربه بزرگ برای شما و خانواده خود را. حالا شما می دانید که چگونه لباس گران از اعضای خانواده سلطنتی و مشهور در بهترین شکل خود را برای سال نگه داشته و این بعد را پس از ده یا حتی بیست و پنج سال به حراج گذاشته. با استفاده از این طول زمان اضافه شده به طول عمر لباس عروسی خود را، پول شما را برای لباس عروسی رویای خود را صرف به ارزش تمام مشکل است.

فکر می کنم حفظ لباس عروسی

آماده شدن برای عروسی طول می کشد تا زمان عروس و انتخاب بهترین لباس شب عروسی آماده سازی عروسی نهایی است. در حال حاضر شنیدن، عروس همچنین باید در مورد حفظ لباس عروسی خود فکر می کنم. طرح که در آن به لباس خود را درمان حفظ و یاد بگیرند که چگونه برای ذخیره لباس عروسی خود را به درستی - کارشناسان متصدی حفاظت که درمان در لباس شب عروسی خود را انجام داده اند. به تکرار، لباس عروسی خود را باید به گلدان رفتن نیست.

[ بازدید : 60 ]

[ جمعه 27 اسفند 1395 ] [ 10:26 ] [ emerson ]

[ ]

گردنبند - بهترین طول برای یک زن

برای قرن ها زنان شیفتگی منحصر به فرد برای طلا داشته است. می شود آن را گردنبند، آویز، گوشواره ... طلا همواره بهترین دوست یک زن و انتخاب ارجح ترین او بوده است. برای مردان، به دنبال ایده های هدیه منحصر به فرد برای خانم های ویژه خود است، وجود ندارد یک انتخاب بهتر از یک گردنبند طلا، چرا که با یک گردنبند طلا شما می توانید مطمئن باشید که هرگز به اشتباه.Gold Bar Necklace, Vertical Bar Necklace, Minimalist Dainty geometric jewelry by MinimalVS on Etsy:

با تشکر از خرید طلا اینترنت هرگز به آسانی به عنوان آن است که امروز بود. از طلای سفید به آویز در 14K طلا زنجیره ای و زنجیر حتی طلا اندود همه چیز برای همه در این فروشگاه آنلاین وجود دارد. اما این مهم است که خرید طلا و جواهر که تعارف پوشنده لباس به جای او را نگاه زشت است. در هنگام انتخاب طلا و جواهر برای زنان، این مهم است که به فکر چند اصل اساسی. برای مثال، وقتی انتخاب طلا و جواهر برای زنان، ارتفاع و قفسه سینه نوع نقش بسیار مهمی بازی و انتخاب خود را از طلا و جواهر باید به این عوامل اساسی بستگی دارد. زنان کوتاه تر از 5'4 نگاه خوب در طول شاهزاده خانم گردنبند زنجیره ای طلا، و زنان بلندتر می توانید در گردنبند با طول های مختلف نگاه بزرگ. زنان با سینه فولر نمی خواهد نگاه در گردنبند که در خط سینه دروغ بسیار خوب است، اما باید به جای گردنبند است که بیش از 22 در طول انتخاب کردن. زنان با سینه های تخت باید گردنبند طلا زنجیره ای بلند و نازک می پوشند. گردنبند طول یاجشن بعدازظهر نگاه خوبی برای لباس کسب و کار و لباسهای گاه به گاه. به یاد داشته باشید، طلا و جواهر باید به زن پوشیدن نیست، اما آن را باید به جای دیگر دور راه باشد.

همچنین، این بزرگ هنگامی که شما فلزات مخلوط (نه سبک هر چند!). به عنوان مثال، زنجیر نقره استرلینگ می تواند فرسوده با روکش طلا زنجیره ای و یا 14K طلا زنجیره ای. اما به یاد داشته باشید که باید از همان سبک باشد. همچنین، کانتور صورت خود را نقش مهمی در تصمیم گیری نوع گردنبند (یا هر جواهرات) که شما می پوشند. طول گردنبند اپرا برای صورت گرد مناسب است، در حالی که گردنبند خفه زنان با شکل قلب و مستطیل شکل صورت به شکل زنان تعریف کنید.

همچنین جواهرات که فراتر از موارد و می تواند فرسوده به کار و همچنین به یک مهمانی وجود دارد. اما باز هم، ترفند در اینجا به چیز درست است. انتخاب طلا و جواهر باید کلاسیک، زیبا و در عین حال غیر داد و بیداد کن، با توجه به این واقعیت است که این برای حدود 12 ساعت پوشیده شود قبل از اینکه شما به یک رویداد است. گردنبند نقره استرلینگ بزرگ برای چنین مواردی است.

همانطور که قبلا گفته یاد داشته باشید که باید به شما طلا و جواهر فتح و غلبه نیست، اما اضافه کردن جاذبه به شخصیت خود را. قاعده کلی در اینجا این است برای گرفتن حق طول. گردنبند که فقط زیر ترقوه نظر می رسد خوب در یک خط گردن کاهش و یک گردنبند که در زیر سینه به نظر می رسد خوب با خط گردن بالا.

[ بازدید : 49 ]

[ پنجشنبه 9 دی 1395 ] [ 12:14 ] [ emerson ]

[ ]

چگونه به جلو و یک بالا دور کمر دامن


شما ممکن است به دنبال کسی پوشیدن دامن دور کمر بالا و احساس کمی نی نی حسود است. آیا شما سوال که آیا شما می توانید با پوشیدن همان دامن گرفتن؟ پاسخ بله است! راز در دانستن اینکه چه چیزی برای نوع بدن شما کار می کند، و چه چیزی نیست. انواع مختلفی از دامن دور کمر بالا وجود دارد، و نام خود را از طرح آنها مشتق شده است. به عنوان مثال، پلیسه دار، حباب، بسته بندی، جمع آوری، نصب شده، گل لاله و خط A دامن دور کمر بالا.Chic look | Black blouse with round collar, floral high waist skirt, black tights and heels:

همانطور که قبلا ذکر شد، انواع مختلف از این دامن می توان بسته به شکل بدن خود را پوشیده است. به عنوان مثال، اگر شما یک دور کمر بزرگ و یا شکم، دامن است که باند دور کمر کوچک و جریان به سمت باسن را انتخاب نمایید. اجتناب از دامن دور کمر بالا که دارای جزئیات در جلو، مانند جمع آوری و یا یک فایل زیپ. آنها فقط برآمدگی شکم خود را با تکیه تلفظ. شما همچنین می توانید گرفتن کمربند توجه است که چشم به دور از منطقه مشکل شما را جلب می پوشند.

- اگر شما از یک کمر کوچک، دامن نصب برای شما کار خواهد کرد. دلیل این است که آن را به دور کمر خود را چسبیده و آن را نشان دهد. هستند زنانی که دور کمر هم طولانی و یا کوتاه وجود دارد. اگر شما از یک کوتاه کمر دامن با تسمه باریک در خدمت به افزایش طول پاها و تنه خود را. اگر شما به مدت طولانی فاق، دامن هایی که دارای تسمه گسترده ای را انتخاب نمایید. شما همچنین می توانید این توهم با پوشیدن کمربند گسترده ای ایجاد کنید.

- اگر شما از یک پایین بزرگ، دامن با جمع آوری به نفع شما کار می کنند. دامن A-خط که جریان خواهد منحنی خود را پنهان. اجتناب از سبک مداد دامن دور کمر بالا به عنوان آنها را به پایین خود را با زنندگی چسبیده خواهد شد. علاوه بر این، اگر شما باسن گسترده، بهترین دامن خواهد بود آنهایی که جزئیات است که طول ایجاد کنید. جیب بزرگ در سمت، کمک به شما با دادن یک ظاهر باریک. اجتناب از دامن است که ژولیده هستند و یا ردیف. این به بیش از تاکید عرض باسن خود را دارند.

- اگر شما ته صاف، دامن را با اطلاعات، جمع آوری و یا جیب توجه به دور از آن بخش از بدن خود جلب کند. دور کمر که جمع را یک توهم پری. اگر شما پاهای بلند پوشیدن دامن که طول اواسط گوساله به عنوان این خواهد یک نگاه متناسب تر ایجاد کنید. اجتناب از دامن کوتاه، و یا دامن دور کمر بالا که بالای زانو به عنوان آنها تنها طول پا خود را با تکیه تلفظ و بدن خود را نگاه کنید از نسبت. زنان با پاهای کوتاه تر خواهد با پوشیدن دامن کوتاه که پاهای خود را بلند بهره مند شوند. آنها همچنین باید دامن است که کامل جلوگیری از زیرا آنها تمایل به اضافه کردن تاکید به پاهای کوتاه.

شما می توانید دامن اواسط طول لباس اگر شما پاهای کوتاه تنها در صورتی که با استیلتوز جفت می شود. سبک های باریک نیز تمایل به نگاه بسیار جذاب بر شما. دامن دور کمر بالا نیز نگاه بزرگ اگر آنها را با جفت مناسب از کفش استفاده می شود.

[ بازدید : 51 ]

[ پنجشنبه 9 دی 1395 ] [ 12:12 ] [ emerson ]

[ ]

ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]